Reserved x Cindy Crawford - "I Love You Cindy" wiosna-lato 2018I Love you Cindy - kampania Reserved x Cindy Crawford Fot. materiały prasowe

Reserved x Cindy Crawford – „I Love You Cindy” wiosna-lato 2018

Reserved x Cindy Crawford – I Love you Cindy

Polska marka Reserved coraz bardziej rozwija skrzydła. Do tej pory w jej kampaniach mogliśmy podziwiać takie gwiazdy modelingu jak: Irina Shayk, Adwoa Aboah, Jordan Dunn, a nawet samą Kate Moss. Apetyt najwyraźniej rośnie w miarę jedzenia, bo Reserved wcale nie zamierza zwalniać tempa. Marka właśnie pochwaliła się kolejną gorącą współpracą. Tym razem wybór padła na supermodelkę Cindy Crawford. To właśnie ona została nową twarzą marki, a co więcej pokazała zupełnie specjalnie dla niej nowe oblicze.

„Nawet ja nie budzę się wyglądając jak Cindy Crawford”, powiedziała sama o sobie. Amerykańska supermodelka słynie nie tylko z oszałamiającej urody i jednej z najbardziej spektakularnych karier w modelingu, ale także z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. W oryginalnej kampanii Reserved, w której promowana jest kolekcja na sezon wiosna-lato 2018, Cindy Crawford odsłania nową twarz. Takiej jeszcze jej nie widzieliśmy. Wybór właśnie tej supermodelki na nową twarz Reserved to nie przypadek. Koncept kampanii nawiązuje do trendów prosto z lat 80., czyli dekady, w której kariera Cindy Crawford nabierała największego rozpędu. Ona sama zaś w tym czasie awansowała na ikonę amerykańskiej mody.

„W najnowszej kampanii nostalgicznie wracamy do czasów „power woman” i lat 80-tych. Ich kwintesencją w modzie jest niepodważalnie Cindy Crawford. Gwiazda w wiosennej kampanii Reserved utożsamia zmysłowość i kobiecość przekornie podkreślone poprzez zdrowy dystans do siebie. Kampania „I Love you Cindy” będzie mieć nieco żartobliwy wydźwięk tak by poruszając się w świecie mody i galopujących trendów estetycznych nie zapominać, iż egzystujemy w świecie popkulturowej zabawy.”- ujawnia przesłanie kampanii Monika Kapłan dyr. Marketingu Reserved.

W klimat lat 80. wprowadza nie tylko charakterystyczne światło i muzyka w filmie, ale przede wszystkim oryginalne stylizacje stworzone z ubrań z kolekcji Reserved. Nie bez powodu Cindy Crawford partneruje Dacre Montgomery, aktor znany z drugiej części kultowego serialu „Stranger Things”, którego akcja toczy się właśnie na początku lat 80. Do realizacji gwiazdorskiej kampanii Reserved zaprosiło Gordona von Steiner jednego z bardziej rozchwytywanych realizatorów filmowych produkcji dla światowych marek i domów mody. Już wkrótce Reserved zaprezentuje więcej szczegółów dotyczących tej wyjątkowej współpracy.

Reserved x Cindy Crawford – Kup ubrania Reserved!

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Jestem pod wrażeniem nie tylko supermodelek, które współpracują z Reserved, ale też samych kolekcji. Jeszcze niedawno nawet nie zaglądałam do tego sklepu, bo nie było po co. Teraz jestem tak zaskoczona, że chyba się przełamię i nie tylko zacznę oglądać kolekcje, ale jeszcze kupować ubrania Reserved.

  2. Nie mogę uwierzyć, że Cindy Crawford współpracuje z Reserved <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.