Buty Crocs - Drew Barrymore promuje znane klapkibuty Crocs - kampania z Drew Barrymore Fot. materiały prasowe

Buty Crocs – Drew Barrymore promuje znane klapki

Buty Crocs i Drew Barrymore – Kampania na wiosnę-lato 2018

Pewne ubrania i dodatki potrafią wzbudzać wiele kontrowersji. Wśród dyskusyjnych modeli butów, które jedni kochają, a drudzy wręcz nienawidzą, są między innymi śniegowce znane dzięki markom UGG i Emu Australia. Teraz możemy o nich powoli zacząć zapominać na jakiś czas. Jednak w kolekcjach na wiosnę-lato, również bez trudu znajdziemy dość sporny fason obuwia. Mowa oczywiście o butach Crocs. Te charakterystyczne klapki pomimo, że przez część osób są znienawidzone, to jednak odnoszą pewne sukcesy w świecie mody, a to przekłada się na ich rosnącą popularność.

buty Crocs - kampania z Drew Barrymore Fot. materiały prasowe
buty Crocs – kampania z Drew Barrymore Fot. materiały prasowe

Marka Crocs istnieje od 2002 roku. Została założona przez trzech przyjaciół. George Boedecker, Scott Seamans i Duke Hanson nie chcieli zrewolucjonizować świata mody. Chodziło im o stworzenie komfortowego obuwia, które nadawałoby się do chodzenia po łodzi. Głównym wyznacznikiem była antypoślizgowa podeszwa, lekkość i komfort noszenia. W rezultacie otrzymali znane nam dziś Crocsy. Przez ostatnie kilkanaście lat jednak te buty docenili nie tylko fani żeglowania. Swoją wersję popularnych butów Crocs zaprezentował nawet dom mody Balenciaga w kolekcji na wiosnę-lato 2018.

Pomimo, że to ogromne wyróżnienie, bo Balenciaga jest obecnie uznawana za najbardziej popularny dom mody na świecie, to jednak marka Crocs nie spoczęła na laurach i przygotowała kampanię nowej linii, do której zaangażowała popularną aktorkę. Drew Barrymore promuje pełne pozytywnej energii, przepełnione kolorami buty na wiosnę-lato 2018. Nowa kolekcja Crocs opiera się miłosnych hasłach, które zdobią różne modele obuwia. Napis „Love” to idealne przełamanie tradycyjnych modeli, które kojarzymy przede wszystkim z jednolitymi fasonami.

Buty Crocs i Drew Barrymore – Kup wygodne klapki Crocs!

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Uwielbiam Crocsy i nie rozumiem tej złej sławy, którą zostały owiane. O gustach może się nie dyskutuje, ale są bardzo wygodne, co przy moich problemach z kolanek jest bardzo ważne.

  2. Dawno nie widziałam Drew Barrymore, a już na pewno nie skojarzyłabym jej z klapkami Crocs, ale przynajmniej przypomniał mi się film 50 pierwszych randek <3 chyba muszę obejrzeć 🙂

  3. Dziękuję i lecę na Durszlaka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.