Apaszka na wiosnę-lato 2018. Jak nosić modną chustkę?Apaszka - modna chustka na sezon wiosna-lato 2018 Fot. Imaxtree

Apaszka na wiosnę-lato 2018. Jak nosić modną chustkę?

Apaszka na wiosnę-lato 2018 – Jak nosić modną chustkę?

Apaszka to bez wątpienia jeden z modnych dodatków na wiosnę-lato 2018. W ubiegłym roku pisaliśmy o 5 sposobach, dzięki którym można wkomponować taką ozdobną chustkę w swoje stylizacje. Jednak na naszych ówczesnych pomysłach, możliwości wcale się nie kończą. Poza tym, że apaszkę można nosić na szyi lub głowie, wpleść ją we włosy lub wykorzystać jako ozdobę torebki albo szlufki od spodni, jest jeszcze kilka innych możliwości.

Inspiracji jak zawsze szukaliśmy na wybiegach, a projektanci tym razem nas ani trochę nie rozczarowali. Balenciaga proponuje żeby apaszką obwiązać choker. Pomimo, że to rozwiązanie sprawi, że chustka i tak będzie ozdabiać szyję, to jednak zobaczymy ją w zupełnie nowej odsłonie. Jeszcze inny pomysł miał Dries van Noten. Ten dom mody postawił na apaszkę w roli ozdoby pojawiającej się przy spódnicach lub na ramionach bluzek i sukienek. Ciekawie udrapowaną chustkę można przypiąć do stroju broszką.

Oczywiście nie mamy złudzeń co do tego, że wybieg to kopalnia inspiracji, ale moda uliczna rządzi się swoimi prawami. Z tego powodu zapewne wciąż najpopularniejsze pozostaną tradycyjne sposoby noszenia apaszki. Jednak obecność na wybiegu bez wątpienia przełoży się na większą różnorodność modeli proponowanych przez znane sieciówki. Zanim jednak w pełni pojawią się kolekcję na sezon wiosna-lato 2018, proponujemy zapoznanie się w apaszkami Wittchen.

Apaszka na wiosnę-lato 2018 – Kup apaszkę Wittchen!

Apaszka na wiosnę-lato 2018 – Inspiracje z apaszkami

Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na wykorzystanie apaszki w swoich stylizacjach, to sprawdź, jak robią to popularne fashionistki. Ich zestawy to świetna inspiracje na sezon wiosna-lato 2018.

Polecane artykuły

One Response

  1. Może też coś pokombinuję z apaszką…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.