The Look of the Year 2018 - konkurs dla modelek i modeliThe Look of the Year 2018 - kampania promująca konkurs Fot. materiały prasowe

The Look of the Year 2018 – konkurs dla modelek i modeli

The Look of the Year 2018 – O konkursie

The Look of the Year jest nie tylko najstarszym, ale również najbardziej prestiżowym konkursem dla przyszłych modelek i modeli na świecie. Jego historia ma już ponad 30 lat i związek z ponad 50 krajami na świecie, w których są poszukiwane nowe twarze świata mody. Konkurs The Look of the Year był początkiem kariery wielu ikon modelingu. Wśród nazwisk, które bez wątpienia zna każda osoba, która choć trochę interesuje się modą, a ich kariera rozpoczęła się właśnie od wzięcia udziału w konkursie The Look of the Year są: Cindy Crawford, Gisele Bundchen, a także Kasia Smutniak.

„Rokrocznie polska edycja The Look of the Year cieszy się coraz większą popularnością wśród młodych osób, czego dowodem są sukcesy modelek i modeli, którzy zaczęli swoje kariery od zwycięstwa w konkursie”. – mówi Igor Włodarczyk, PR Manager konkursu.

The Look of the Year 2018 – Edycja 2018

Właśnie rozpoczyna się następna edycja konkursu The Look of the Year, w którym po raz kolejny będą poszukiwane przyszłe gwiazdy modelingu. Gala finałowa wydarzenia odbędzie się dopiero 8 września w Łodzi, jednak już od marca rozpoczną się eliminacje w kilku miastach Polski! Zapowiedzią nadchodzących castingów jest sesja zdjęciowa kampanii The Look of the Year 2018 z udziałem laureatów poprzednich edycji!

„Główną inspiracją kampanii The Look of the Year 2018 jest pozornie prosta, ale odsunięta przez nas na dalszy plan bliskość między ludźmi. Bliskość przez którą rozumie się nie intymność, a ciepło, subtelność i dziecięcą wrażliwość na drugiego człowieka.” – mówi Malwina Sulima, fotograf konkursu i autorka sesji.

W kampanii promocyjnej tegoroczną edycję The Look of the Year wzięli udział laureaci z lat poprzednich, jak i zwycięzcy edycji światowych: Angela Lipa (zwyciężczyni światowej edycji TLOTY 2012), Jola Wilczek (zwyciężczyni polskiej edycji TLOTY 2017), Robert Kapica (zwycięzca polskiej i światowej edycji TLOTY 2016), Kamil Bahar (zwycięzca polskiej edycji TLOTY 2017) i Bartek Kłosowski (finalista polskiej edycji TLOTY 2017).

Castingi i eliminacje do The Look of the Year 2018 rozpoczną się w marcu, ale już teraz zachęcamy wszystkie dziewczyny i chłopaków w wieku 15-22 do zgłaszania się do konkursu drogą online za pośrednictwem zakładki „CASTING” na stronie konkursu The Look of the Year.

The Look of the Year 2018 – Stylizacja na casting dla niej

The Look of the Year 2018 – Stylizacja na casting dla niego

Polecane artykuły

One Response

  1. Lubię czarno-białe zdjęcia, więc podoba mi się dużo bardziej niż kampania ubiegłoroczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.