Wybierz żółtą sukienkę na sezon wiosna-lato 2018!Żółte sukienki modne w sezonie wiosna-lato 2018 Fot. Imaxtree

Wybierz żółtą sukienkę na sezon wiosna-lato 2018!

Żółta sukienka na wiosnę-lato 2018 – Skąd moda?

Wśród trendów na dany sezon zawsze pojawiają się nie tylko te dotyczące konkretnych modeli ubrań oraz dodatków, ale również kolorów. Instytut Pantone zawsze bacznie przygląda się propozycjom z wybiegów i przygotowuje zestawienie modnych odcieni. W sezonie wiosna-lato 2018 mamy ich aż 16. Wśród nich pojawił się również kolor żółty, a dokładnie odcień Meadowlark. Choć domy mody ozdobiły nim różne części garderoby, to jednak najczęściej występował w duecie z sukienką.

Żółte sukienki na wiosnę-lato 2018 lansowano podczas pokazów: Tibi, Calvin Klein i Sies Marjan. W nadchodzącym sezonie będzie można je nosić zarówno do żółtych butów i innych części garderoby w tym kolorze, tak żeby uzyskać monochromatyczny total look. Żółte sukienki sprawdzą się również w zestawieniu color blocking, to znaczy w połączeniu z fioletem, różem i innymi z pozoru nie pasującymi kolorami. Tak mocne kontrasty to jednak opcja tylko dla najbardziej odważnych fashionistek, które lubią eksperymentować z modą.

Żółte sukienki, zarówno te w delikatnym cytrynowym odcieniu, który znalazł się na liście popularnych pasteli, jak i w mocniej nasyconych wariantach, to również idealna baza dla najprostszej wiosenno-letniej stylizacji. Wystarczy do niej dodać ulubioną jeansową kurtkę i tenisówki, żeby być gotową do wyjścia. Na zestawienia oczywiście za każdym razem ma wpływ fason sukienki. Im prostsza tym więcej możliwości.

Poza jednolitymi żółtymi sukienkami, w sklepach nie brakuje również tych połączonych z innym trendem na sezon wiosna-lato 2018, czyli kwiatowymi motywami. Modele ozdobiony różnokolorowym wzorem, to również opcja warta rozważenia. Poniżej prezentujemy nasz przegląd modeli z sieciówek. Na liście znajdziesz różne wersje modnych żółtych sukienek. Bez wątpienia każda z nich będzie mogła stać się główną bohaterką stylizacji.

Żółta sukienka na wiosnę-lato 2018 – Kup żółtą sukienkę!

Żółta sukienka na wiosnę-lato 2018 – Stylizacje z żółtą sukienką

Żółte sukienki na różne okazje zdążyło już zaprezentować wiele fashionistek. Poniżej porcja inspiracji, które pokażą ci jak świetnie prezentuje się ten kolor, jako numer jeden w stylizacji. My nie mamy wątpliwości, że w sezonie wiosna-lato 2018 mała czarna, czy dość popularne przed rokiem czerwone sukienki, będą miały mocną konkurentkę.

Polecane artykuły

4 Responses

  1. Nie wyglądam najlepiej w żółtym, ale na kimś bardzo podobają mi się takie sukienki w żywych kolorach

  2. Jednolita żółta sukienka mnie nie przekonuje, ale modele w kwiaty są piękne <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.