Bufiaste rękawy - kup modną bluzkę lub sukienkę!Bluzki z bufiastymi rękawami modne w sezonie wiosna-lato 2018 Fot. Imaxtree

Bufiaste rękawy – kup modną bluzkę lub sukienkę!

Bufiaste rękawy – Trend z lat 80.

W kolekcjach na sezon wiosna-lato 2018 nie sposób przeoczyć trendów, które wróciły z lat 80. Ortalionowy dres Gucci to tylko jeden z przykładów. Najbardziej zauważalnym spośród trendów, które królowały w tamtej dekadzie i pojawiły się w kolekcjach na najbliższe miesiące, są bez wątpienia bufiaste rękawy. Najlepiej zestawiać je z dołem o podwyższonej i mocno podkreślonej talii dla uzyskania modelu odwróconego trójkąta.

W kolekcjach na wiosnę-lato 2018 nie ma pełnej zgodności. Ozdobione bufiastymi rękawami mogą być zarówno bluzki i koszule, jak i sukienki. Tego typu ubrania można było zobaczyć w wielu kolekcjach. Wśród lansujących je projektantów są ci tworzący dla takich domów mody jak: Isabel Marant, Carolina Herrera, Christian Siriano, Stella McCartney, Lanvin, Delpozo, Maryam Nassir i Coach 1941.

Ten trend nie umknął również projektantom tworzącym kolekcje dla popularnych sieciówek. Dzięki temu bez trudu można teraz kupić modne bluzki i sukienki z bufiastymi rękawami. Trend z lat 80. bardzo przypadł chociażby projektantom Mango. W ich ofercie nie brakuje różnych modeli zarówno z krótkimi, jak i długimi bufiastymi rękawami. Poniżej prezentujemy przykładowe modele wybrane również z asortymentu innych marek odzieżowych.

Bufiaste rękawy – Kup bluzkę z bufiastymi rękawami!

Bufiaste rękawy – Kup sukienkę z bufiastymi rękawami!

Bufiaste rękawy – Inspiracje z bufiastymi rękawami

Na Instagramie można znaleźć wiele stylizacji, w których pojawiły się bufiaste rękawy. Fashionistki wybierają zarówno bluzki i koszule, jak i sukienki. Dzięki temu nie brakuje ciekawych inspiracji. Sprawdź, który z poniższych zestawów jest najbliższy twojemu stylowi i potraktuj go jako wskazówkę na sezon wiosna-lato 2018!

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Chętnie zobaczyłabym w swojej szafie kilka rzeczy z Waszych propozycji. Bluzki i sukienki z bufiastymi rękawami są bardzo w moim guście.

  2. Bluzka w kwiatuszki z Mango <3 Jak nie przepadam za bufiastymi rękawami, tak ta jest przepiękna <3

  3. Ale piękna bluzka na tym głównym zdjęciu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.