Seksowna bielizna na walentynki 2018Bielizna na walentynki 2018 Fot. Victoria's Secret

Seksowna bielizna na walentynki 2018

Bielizna na walentynki 2018 – Jaką wybrać?

Walentynki to świetna okazja, nie tylko do zakupu sukienki na randkę z ukochanym, ale również pretekst do zamówienia nowej bielizny. Jak skompletować zestaw na święto zakochanych w 2018 roku? Nie mamy jednej złotej recepty, bo wcale nie musisz decydować się na biustonosz i majtki od kompletu. Możesz równie dobrze postawić na gładką górę i koronkowy dół lub odwrotnie. Wszystko zależy od ciebie!

Jakie są najpopularniejsze modele bielizny na walentynki 2018? Jak zawsze można postawić na seksowne koronki, prześwitujący tiul lub błyszczącą satynę. Na materiałach jednak nie koniec. Tak jak w ubiegłym roku, tak również obecnie, bardzo popularne są biustonosze i majtki ozdobione dodatkowymi paskami. Przeglądając ofertę bielizny na Modile.pl, znaleźliśmy również propozycje z takimi modnymi akcentami.

Które marki oferują ciekawe modele bielizny na walentynki 2018? Nie mamy jednego faworyta. Oczywiście można zdecydować się na wybór czegoś Victoria’s Secret, ale na tym bieliźnianym gigancie wcale nie koniec. Seksowne biustonosze i majtki znajdziesz również w kolekcji innych marek. Na naszej poniższej liście znalazły się biustonosze, majtki oraz uzupełniające je pasy do pończoch, które wybraliśmy między innymi z kolekcji takich brandów jak: Etam, Triumph i Gossard.

Bielizna na walentynki 2018 – Biustonosz

Bielizna na walentynki 2018 – Majtki

Bielizna na walentynki 2018 – Pas do pończoch

Bielizna na walentynki 2018 – Walentynkowe inspiracje

Inspiracji dotyczących bielizny zawsze można szukać na Instagramie Victoria’s Secret. Zawsze kierujemy tam pierwsze kroki i jeszcze nigdy się nie rozczarowaliśmy. Tym razem nie mogło być inaczej. Najseksowniejsze modeli na świecie w bieliźnie idealnie podkreślającej ich atuty, zawsze działają na wyobraźnię. Odpowiednia bielizna nie tylko sprawia, że świetnie się wygląda, ale również dodaje pewności siebie. Dzięki dobremu wyborowi będziesz mogła poczuć się w walentynki jak jeden z aniołków.

Note: you don’t have to share. Cheeky panties are 2/$14. ????only.

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

Our favorite kind of treat: the Body by Victoria Demi Bra, $54.50.

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

Date night. Girls' night. Any night. Or day. #XOXOVictoria

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Nie spodziewałam się, że Etam ma taką sexi bieliznę. Faktycznie bez trudu można wybrać coś na Walentynki.

  2. Te czarne biustonosze z paseczkami są super, ale na Walentynki chyba jednak wybiorę coś w czerwieni <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.