Gwiazdy w świątecznej kampanii Apart. Zobacz, jak wypadły!

Gwiazdy w świątecznej kampanii Apart. Zobacz, jak wypadły!

Świąteczna kampania Apart – Gwiazdy w kampanii biżuterii

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze zwieńczenie mijającego roku, tym bardziej, że rok 2017 był dla marki Apart wyjątkowy. Z tego powodu postanowiono zamknąć go w równie efektowny sposób, jak został otwarty, czyli przygotowując specjalną kampanię. Sesja świąteczna w wyjątkowym dla Apart roku jubileuszu 40-lecia istnienia odwołuje się do atmosfery i magii tych kilku niezwykłych grudniowych dni, oddając pierwszoplanowe role niezwykłym kobietom. Nie przypadkiem więc przed obiektywem ponownie stanęły cztery bohaterki spektakularnej kampanii, zrealizowanej w plenerach Italii, która inaugurowała jubileusz jubilerskiego giganta. Świąteczna sesja jest zatem formą klamry, spinającej ten szczególny dla Apart rok.

Cztery ambasadorki wybrano nieprzypadkowo. Każda z nich jest symbolem jednej z dekad istnienia marki Apart. Na zdjęciach możemy zobaczyć zatem cztery kobiety sukcesu o nieprzeciętnej urodzie, pasji i temperamencie. Na planie sesji znów stanęły obok siebie: zmysłowa Anja Rubik, dystyngowana Kasia Smutniak, dynamiczna Kasia Sokołowska i dziewczęca Małgorzata Socha. Każda jest ucieleśnieniem zupełnie innego typu kobiecości, a całość koncepcji odzwierciedla różnorodność kobiecego świata, którą od dekad tak bardzo celebruje marka Apart.

Zdjęcia, których autorem po raz kolejny był Marcin Tyszka, to poczwórny portret współczesnej kobiety w różnych odsłonach. To, co je łączy, to delikatna sensualność, wyrafinowany styl i świadomość własnej wartości. W idealnie zaaranżowanej świątecznej scenerii ambasadorki Apart ukazują wszystkie oblicza nowoczesnej kobiety, dopełnione biżuteryjnymi dodatkami w różnych stylach. Obok klasycznych kolii lub pereł, towarzyszących szlachetnym welurom i doskonale skrojonym garniturom, pojawiają się także stylizacje w duchu sportowej elegancji, gdzie rolę biżuteryjnych dodatków odgrywają eteryczne wzory ze złota, głównie z linii Magic Moments, a także Origami.

Z drugiej strony, kampania wizualizuje to, z czym ten świąteczny czas kojarzy się niezwykle intensywnie – z niesamowitą ekspresją, szczęściem, beztroską i tak bardzo wyczekiwaną ucieczką od monotonii codzienności. Święta Bożego Narodzenia przenoszą w niemal baśniowy świat, wiążą się z dziecięcą radością, i sprawiają, że nawet dorośli dają się porwać ich magii i nastrojowi – tak jak wtedy, kiedy sami byli dziećmi. Tę atmosferę uchwycono w jednym z ujęć sesji z urzekającym wdziękiem i ciepłym poczuciem humoru, którymi emanują gwiazdy. Na barwnych fotografiach ambasadorki Apart wystąpiły nie tylko w wieczorowych kreacjach, ale również w zabawnych kostiumach, żartobliwie nawiązujących do świątecznych symboli oraz popularnych motywów. Ta część kampanii w oczywisty sposób odwołuje się do spontaniczności, do odkrywania w sobie pokładów żywiołowej natury i entuzjazmu, drzemiącego w każdym z nas, niezależnie od wieku. Poniżej możecie zobaczyć nie tylko zdjęcia, ale również filmy, które oddają świąteczną atmosferę, jaka panowała na planie sesji.

Świąteczna kampania Apart – Anja Rubik dla Apart

Świąteczna kampania Apart – Małgorzata Socha dla Apart

Świąteczna kampania Apart – Kasia Smutniak dla Apart

Świąteczna kampania Apart – Kasia Sokołowska dla Apart

Świąteczna kampania Apart – Kup świąteczną biżuterię!

Polecane artykuły

One Response

  1. Uwielbiam Anję Rubik. Jest przepiękna <3 Zawsze z przyjemnością oglądam ją w kampaniach Apart.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.