Modna nerka. Saszetka w pasie zamiast klasycznej torebkiModna nerka - saszetka na pasku Fot. Imaxtree

Modna nerka. Saszetka w pasie zamiast klasycznej torebki

Modna nerka – Skąd moda na nerki?

Nerki to jeden z najgorętszych trendów na wiosnę 2018. Dlaczego wspominamy o nim już teraz? Wszystko za sprawą fashionistek, które podczas ostatnich tygodni mody wyjątkowo chętnie wybierały saszetki na pasku zamiast klasycznych torebek. Z uwagi na to, że nie mamy wątpliwości, co do popularności nerek na wiosnę 2018. W końcu na tę porę roku lansowały je takie domy mody jak: Gucci, Marc Jacobs, Prada i Zimmermann. To nie widzimy powodu, żeby zwlekać jeszcze kilka miesięcy z noszeniem ich jako części swoich stylizacji.

Jak pokazują pomysłowe fashionistki można je nosić nie tylko w ten najbardziej oczywisty sposób, czyli w pasie lub na biodrach. Zamiast tego nerka może być noszona na ramieniu, założona po skosie prezentuje się bardzo oryginalnie i sprawia, że cała stylizacja zyskuje bardziej modowy wyraz. Z jednej strony kobiety nieprzekonane do tego rodzaju dodatków, mogą sięgnąć po prosty fason w czarnym kolorze, który nie będzie szczególnie rzucał się w oczy. Dla fanek modowych eksperymentów nie brakuje bardziej odważnych modeli. Nerki z cekinami, kolorowymi naszywkami lub z ćwiekami, to tylko przykładowe modele, którymi możesz uzupełnić swoje stylizacje nie tylko w sezonie jesień-zima 2017/2018, ale również w kolejnym.

Modna nerka – Kup modną nerkę!

Modna nerka – Inspiracje z nerkami

Na Instagramie bez trudu można znaleźć przede wszystkim inspiracje z nerką Gucci. Zaokrąglony model z charakterystycznym logo znaleźliśmy w stylizacjach takich fashionistek jak: Maffashion, Marina the Moss i Carodaur. Każda z nich zdecydowała się na inny wariant kolorystyczny i stworzyła stylizację w swoim stylu. Sprawdź, gust której z nich jest ci najbliższy.

Polecane artykuły

5 Responses

  1. Nerka kojarzy mi się ze sprzedawcami na bazarze…

  2. Nazwa straszna, ale pomysł sam w sobie super!

  3. Te nerki Gucci są strasznie wielkie

  4. Noszona na ukos wygląda fajnie, ale saszetka przy pasku to dramat.

  5. Jeszcze noszenie nerki Gucci może mieć jakiś sens, ale te wszystkie pozostałe nie są ratowane logiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.