Buty do chodzenia po szkole dla dziewczynek i chłopcówButy dziecięce do chodzenia po szkole - modele dziewczęce i chłopięce Fot. Fotolia

Buty do chodzenia po szkole dla dziewczynek i chłopców

Buty do chodzenia po szkole – Jak wybrać buty dla dziecka?

Jesień to czas kiedy kompletujemy nie tylko garderobę na chłodniejsze pory roku, ale również uzupełniamy dziecięcą wyprawkę do szkoły. Poza tornistrem, piórnikiem i podręcznikami, które są potrzebne już od 1 września, warto pamiętać również o ubraniach i dodatkach potrzebnych każdemu uczniowi. Nawet jeżeli w szkole, do której chodzi twoja pociecha jest obowiązujący mundurek, to zapewne buty nie wchodzą w jego skład i trzeba je dokupić osobno. Linki do ciekawych modeli zawsze warto mieć pod ręką, bo między innymi właśnie po obuwiu, widać jak szybko rosną maluchy.

Jeżeli szukasz właśnie kolejnej pary butów, która nadaje się do chodzenia po szkole, to mamy kilka wskazówek, które ułatwią ich wybór. Po pierwsze należy zwrócić uwagę na zapięcie. Jeżeli twoje dziecko nie opanowało jeszcze sztuki wiązania sznurowadeł, to nie ma sensu wybierać takiego modelu. W końcu nie zawsze możemy czuwać nad malcem i poratować go w sytuacji, gdy wcześniej zawiązana kokarda się rozwiąże. Zamiast tego warto postawić na rzepy lub po prostu wsuwane tenisówki.

#alonsomateo ?

A post shared by Alonso Mateo (@alonsomateo1) on

Poza względami praktycznymi, na które składa się nie tylko rodzaj zapięcia, ale również antypoślizgowa podeszwa i przepuszczający powietrze materiał, należy pamiętać również o guście naszego malca. Na początkach szkoły szuka się akceptacji wśród rówieśników i tak samo jak zupełnie niewpisującymi się w ich gust butami można się narazić, tak samo i zdobyć uznanie za świetny gust, gdy postawi się na odpowiedni fason.

W kwestii trendów lepiej nie zawierzać światowym designerom, a po prostu własnemu dziecku, które bez wątpienia ma świetny zmysł obserwacji i doskonale będzie wiedziało, co w danym momencie jest hitem w jego szkole. Poniżej przygotowaliśmy propozycje obuwia szkolnego zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Klasyczne tenisówki nie są jedynym modelem, który się na niej pojawił. Poza nimi są też mniej oczywiste, ale na pewno ciekawe fasony.

Buty do chodzenia po szkole – Modele dziewczęce

Buty do chodzenia po szkole – Modele chłopięce

Polecane artykuły

One Response

  1. Moja Zuzia uwielbia świnki, więc zakocha się w tych różowych butach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.