Badura Icons jesień-zima 2017/2018 z Anetą Kręglicką i...Badura Icons jesień-zima 2017/2018 - kampania z Anetą Kręglicką i Anną Jagodzińską Fot. materiały prasowe

Badura Icons jesień-zima 2017/2018 z Anetą Kręglicką i…

Badura Icons jesień-zima 2017/2018 – Kampania z Anetą Kręglicką i Anną Jagodzińską

Kampania Badura Icons na jesień-zimę 2017/2018, to po raz kolejny nie tylko świetne buty, ale również znane nazwiska. W ubiegłym sezonie kolekcję obok ambasadorki marki, Anety Kręglickiej, promowała jeszcze znana polska topmodelka. Teraz Magdalenę Frąckowiak zastąpiła kolejna rozpoznawalną twarz. W kampanii Badura Icons na sezon jesień-zima 2017/2018, poza Anetą Kręglicką, możemy zobaczyć Annę Jagodzińską.

Na zdjęciach autorstwa Zuzy Krajewskiej, poza pięknymi modelkami, wzrok przykuwają oczywiście buty. Kolekcja utrzymana jest w dość stonowanej kolorystyce, w której dominuje czerń, ale obok niej pojawiają się również: biel, bordo, złoto oraz brązy, zachwyca przede wszystkim fasonami. Ciężko oderwać wzrok od Anety Kręglickiej pozującej w lakierowanych kozakach za kolano, jak i od Anny Jagodzińskiej w równie długich, brązowych muszkieterkach. Nie oznacza to jednak, że wszystkie modele z kolekcji sięgają aż do uda. Badura Icon to także wiele modeli botków zarówno na obcasie, jak i płaskiej podeszwie, a także klasycznych czółenek, a nawet militarnych trzewików.

Tym co sprawia, że kolekcja Badura Icon robi niesamowite wrażenie jest zestawienie maksymalnej prostoty z oryginalnymi detalami. O ile zwykłe sznurowane trzewiki nie wzbudzają raczej wielkich emocji, tak modele, w których klasyczne sznurówki zastąpiono tasiemkami, są czymś wyjątkowym i przede wszystkim podkreślającym kobiecy charakter wybranego obuwia.

Kampania Badura Icons na jesień-zimę 2017/2018, to także propozycje dla mężczyzn. W tym przypadku również nie zabrakło ciekawej twarzy, ale tym razem już spoza granic naszego kraju. Modelem promującym obuwie na najbliższe miesiące został Aristotelis z Grecji. W kolekcji dla mężczyzn także możemy znaleźć ciekawe propozycje w uniwersalnej kolorystyce. Granat, bordo i brązy, to kolory dominujące w kolekcji na jesień-zimę 2017/2018. Wśród propozycji coś dla siebie znajdą mężczyźni szukający zarówno wygodnych trzewików lub półbutów na co dzień, jak i eleganckich botków do pracy.

Badura Icons jesień-zima 2017/2018 – Kup modne buty damskie Badura!

Badura Icons jesień-zima 2017/2018 – Kup modne buty męskie Badura!

Polecane artykuły

One Response

  1. Zwłaszcza trzewiki damskie im się tym razem udały. Marka wydawała mi się dość nudna, ale ostatnio zmieniam zdanie na ich temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.