Krótkie włosy znów w modzie - bobBob - modna krótka fryzura na jesień-zimę 2017/2018 Fot. Imaxtree

Krótkie włosy znów w modzie – bob

Modna fryzura na jesień-zimę 2017/2018 – Bob

Podczas tygodni modny na wybiegach mogliśmy zobaczyć nie tylko modne ubrania i dodatki na sezon jesień-zima 2017/2018. Poza nimi nie sposób było przeoczyć także makijaże, paznokcie, czy fryzury modelek. Tym razem interesują nas przede wszystkim te ostatnie. Różnorodność, która panowała na głowach modelek pokazuje, że tak naprawdę w najbliższych miesiącach można sobie zafundować szaloną fryzurę w stylu grunge lansowaną przez Versus Versace, czy romantycznie rozpuszczone loki, które idealnie współgrały z kolekcjami Dior, Fendi i Nina Ricci. Jednak naszą największą uwagę przykuło ostre cięcie.

Charakterystyczny bob, to w końcu fryzura numer jeden w świecie mody. Od lat nie rozstaje się z nią redaktor naczelna amerykańskiego wydania magazynu Vogue. Anna Wintour jednak pomimo, że ma ogromny wpływ na kreowane trendy, to nie stała się wyrocznią w kwestii strzyżenia włosów. Oczywiście czasami bob wraca do łask. Przed laty nosiła go chociażby Victoria Beckham, a ostatnio na taką fryzurę zdecydowała się Bella Hadid. Za to na wybiegach można było ją zobaczyć u takich designerów jak: Balenciaga, Celine i Prada. Jeżeli nie jesteś szczególnie przywiązana do swoich długich włosów lub chcesz przeprowadzić metamorfozę swojej krótkiej fryzury, to warto wziąć pod uwagę właśnie takie ścięcie włosów. Bob z przedziałkiem na środku, to jeden z hitów.

Modna fryzura na jesień-zimę 2017/2018 – Kup ozdoby do włosów!

Decydując się na krótkie włosy możesz zapomnieć o zakupie frotek, gumek i tego typu dodatków, które pomogą ci w codziennym upięciu fryzury. Nie musisz za to rezygnować ze spinek, wsuwek lub opasek. Sprawdź, która z nich będzie pasować do modnego boba.

Modna fryzura na jesień-zimę 2017/2018 – Inspiracje

London Town ?

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

Polecane artykuły

One Response

  1. Bardzo podoba mi się taki bob, ale na kimś. Sama nigdy nie zdecyduję się na grzywkę. Przedziałem na środku moich włosów to najlepsza opcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.