T-shirt jak od projektanta. Domy mody vs sieciówki!Domy mody vs sieciówki - kup modny t-shirt

T-shirt jak od projektanta. Domy mody vs sieciówki!

T-shirt jak z wybiegu – Wersja domu mody vs sieciówka

Ostatnio pisaliśmy już o torebkach i butach, które z wybiegu przeniosły się do kolekcji wielu popularnych marek odzieżowych. Dzięki temu, że mamy sieciówki, podobne modele do tych, które są prezentowane podczas tygodni mody, możemy kupić w dużo niższych cenach niż u projektantów. To zjawisko nie dotyczy jednak wyłącznie dodatków. Inspiracją dla sieciówek są również ubrania, które projektują najpopularniejsi designerzy. Z tego powodu jeżeli kupisz bluzkę z Myszką Mickey, jakimś napisem lub nawet wzorem kwiatowym, to nie oznacza, że wybrany wzór jest przypadkowy. Jest duża szansa na to, że niedługo wcześniej podobny model lansował jeden z czołowych domów mody.

W poszukiwaniu ubrań i dodatków, które mogłyby stać się inspiracją dla wielu marek odzieżowych, zawsze odwiedzamy takie platformy jak Farfetch, Net-a-porter i Luisa Via Roma. Tym razem miłą niespodzianką był dla nas t-shirt z kotem marki Wall, która jest dostępna w Laforet Harajuku, centrum mody w Tokio. Pomimo, że marka uchodzi za na tyle ciekawą, że można ją kupić obok takich brandów jak Burberry i Valentino, to jej oferta jest na tyle tania, że alternatywny t-shirt okazał się droższy. Jednak takie przypadki należą do rzadkości, a kiedy weźmiemy pod uwagę topowe domy mody, są w ogóle nierealne.

Z tego względu w takiej sytuacji jeżeli wydanie kilkuset złotych, a tym bardziej kilku tysięcy złotych, na t-shirt wydaje ci się obłędem, to możesz sięgnąć po podobny model z sieciówki, za który zapłacisz dużo mniej pieniędzy. Alternatywy dla popularnych modeli Gucci i Dior znaleźliśmy w Topshop i Only. Zamiast napisu „We should all be feminists„, możesz nosić hasło „We could all be feminists„. Na tym oczywiście nie koniec.

Domy mody vs sieciówki - kup modny t-shirt
Domy mody vs sieciówki – kup modny t-shirt

T-shirt jak z wybiegu – Kup tańszy t-shirt z sieciówki!

T-shirt jak z wybiegu – Inspiracje z modnymi t-shirtami

Popularne fashionistki mogą pozwolić sobie na zakup modnych t-shirtów nawet jeżeli ich cena jest bardzo wysoka, mimo to nie wszystkie się na to decydują. Na poniższych zdjęciach znajdziesz zatem nie tylko stylizacje z t-shirtami z kolekcji domów mody, ale też propozycje chociażby z popularną bluzką Topshop.

?✨

A post shared by Alice Zielasko (@alicezielasko) on

More of the same, last one of this outfit I promise ?

A post shared by Alicia Roddy (@lissyroddyy) on

Polecane artykuły

2 Responses

  1. OMG! Ten t-shirt ala Dior z kolekcji Only musi być mój. “We could all be feminists“ może nie jest tak dosadne jak “We should all be feminists“, ale strasznie chciałam taką koszulkę, a cena była poza moim zasięgiem.

  2. Ten t-shirt z napisem „Merci” zamiast „Gucci” od dawna chodzi mi po głowie. Jest nawet w wersji Topshop Tall, więc i dla takich wysokich dziewczyn jak ja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.