Jaką walizkę wybrać? Uniwersalny bagaż podróżny.Jaką walizkę wybrać? Uniwersalny bagaż podróżny Fot. Imaxtree

Jaką walizkę wybrać? Uniwersalny bagaż podróżny.

Walizka na podróż – Jaki model wybrać?

Zakup walizki wcale nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Cech, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru modelu dla siebie, jest naprawdę dużo. Ważna jest waga, bo dodatkowe obciążenie może sprawić, że na wakacje nie poleci jeszcze jedna para butów, spodni, czy inna rzecz, która mogłaby się przydać podczas wyjazdu. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze wielkość. Zawsze przed wylotem należy sprawdzić, czy przewoźnik określił wymiary bagażu i porównać je z modele, w który chcemy się spakować.

Później należy rozważyć czy interesuje nas miękka, czy twarda walizka. Tu chyba opinie są najbardziej podzielone, bo oba modele mają zarówno zalety jak i wady. Twarde walizki, jeżeli postawimy na jakość wykonania, na pewno będą bardziej odporne, niż miękkie, w przypadku których będziemy się mierzyć nie tylko z zarysowaniami, ale również możliwymi rozdarciami. Do tego taki bagaż nam nie zamoknie i jednak sztywna ochrona daje większe zabezpieczenie spakowanym przez nas rzeczom. Z drugiej strony miękka walizka jest bardziej elastyczna i czasami dużo wygodniej dopasować ją do miejsca, w którym ma spędzić podróż.

Kiedy już rozpiszesz drzewko decyzyjne i skłonisz się przy konkretnym modelu, to pozostanie jeszcze wybór koloru. Czarny to klasyka i wydaje się być dobrym rozwiązaniem w każdym przypadku, jednak podczas zakupu bagażu polecamy zastąpić go innym kolorem. W końcu podczas odbioru bagażu, kiedy niemal wszystkie walizki są czarne, można zacząć żałować, że nie zdecydowało się na jeden z krzykliwych kolorów. Fuksja, pomarańcz, czerwień, to tylko niektóre opcje. Zawsze możesz też dodatkowo spersonalizować swój bagaż dzięki przeróżnym naklejkom. Poniżej czekają przykładowe modele walizek na kółkach, które sprawdzą się nie tylko w czasie wakacji.

Walizka na podróż – Kup uniwersalną walizkę!

Walizka na podróż – Inspiracje z walizkami

Topowe fashionistki sporo czasu spędzają w podróżach. Tygodnie mody i popularne miejsca wypoczynku, sprawiają, że dość często muszą pakować walizki. Zabranie wszystkich ubrań i dodatków, które w danym momencie są modne, to bez wątpienia niełatwe zadanie, więc tym bardziej postanowiliśmy podpatrzeć jakiego typu bagaż wybierają. Wśród nich przeważają twarde modele, ale wcale odważna kolorystyka nie wygrywa z klasyką. Srebrne oraz czarne walizki są bardzo popularne wśród influencerek.

(Collaboration) Just landed in Ibiza for a funny trip with @amtourister_eu ☺️? #MeAndMyAT #travelertype #ad

A post shared by Victoria Törnegren (@victoriatornegren) on

Off to Bologna ✈️?? for @gianvitorossi ?

A post shared by Caroline Daur (@carodaur) on

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Też stawiam na kolorowe walizki. Dużo lepsza opcja niż czerń, którą ma prawie każdy.

  2. Ten różowy zestaw walizek wittchen jest super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.