Sukienki Mango na różne okazje. Sprawdź, jaki model wybrać!Sukienki Mango - jaki model wybrać do pracy, na co dzień i na imprezę Fot. Answear

Sukienki Mango na różne okazje. Sprawdź, jaki model wybrać!

Sukienka Mango – Sukienka na co dzień

Sukienka jest na szczycie przebojów niemal każdej kobiecej szafy. Różne modele sprawdzają się podczas zupełnie innych okazji. Jedne są idealne do pracy, a drugie możemy z powodzeniem nosić w czasie wolnym. Tego typu codzienne kreacje wyróżniają nie tylko niezobowiązujące fasony, ale do tego również pełna kolorystyka i rozmaite wzory. Możesz zatem wybrać zarówno zwiewną hiszpankę z falbanką, jak i minimalistyczną sukienkę chociażby w kolorze ognistej czerwieni. Wszystkie poniższe typy wybraliśmy z kolekcji popularnej sieciówki Mango.

Sukienka Mango – Sukienka do pracy

Wybierając sukienkę do pracy nie mamy już takiej dowolności, jak podczas zakupu modelu do noszenia na co dzień. W grę wchodzą przede wszystkim odpowiednia długość i nie za duży dekolt. W końcu w pracy skromny i profesjonalny wygląd to podstawa. Poza samym fasonem warto zwrócić również uwagę na kolorystykę. Wzorzyste tkaniny najlepiej zastąpić jednolitymi lub ewentualnie zdecydować się na mało krzykliwy print. Czerń oczywiście nie jest jedynym rozwiązaniem. Granat, khaki, szarości, czy ecru, to także idealny wybór do pracy.

Sukienka Mango – Sukienka na imprezę

Zupełnie innej sukienki niż do noszenia na co dzień lub do pracy, powinnaś poszukać wybierając się na imprezę. Nie jest to oczywiście żelazna zasada, bo na bankiet po pracy może przydać się prosta koktajlowa sukienka, którą mogłabyś nosić także w biurze. Z drugiej strony jeżeli idziesz na domówkę w gronie przyjaciół to hiszpanka, którą nosiłaś w dzień, sprawdzi się również wieczorem. Ze względu na tak różnorodne podejście do tematu imprezy poniżej proponujemy bardzo różnorodne sukienki. Zarówno na koncert lub inną zabawę w plenerze, jak i rodzinną uroczystość.

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Bardziej lubię Mango, więc wybrałabym coś z tych, a nie z podobnego artykułu o Reserved.

  2. Uwielbiam sukienki Mango <3

  3. Również bardzo lubię Mango sukienki , ale teraz kupuję w innym miejscu, bo są jeszcze fajniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.