Magia Brylantów według Izabelli Krzan. Sprawdź!Izabella Krzan w kampanii Magia Brylantów Fot. Malwina Sulima

Magia Brylantów według Izabelli Krzan. Sprawdź!

Izabella Krzan w kampanii biżuterii – Magia Brylantów

Magia Brylantów to salon jubilerski, w którym coś dla siebie znajdą kobiety ceniące piękno dawnej biżuterii. W tym miejscu gabloty są wypełniony błyskotkami z minionych epok, które są rękodziełem dawnych mistrzów. W asortymencie można znaleźć niemal każde świecidełko, jakie akurat zapragniemy mieć. W końcu do wyboru są: naszyjniki, pierścionki, bransoletki i kolczyki, które zdobią takie kamienie jak: brylanty, szmaragdy czy szafiry.

Każda z propozycji oferowana przez salon Magia Brylantów, to nie lada gratka dla wszystkich fanek unikatowych przedmiotów. Rękodzielnicze, a do tego jeszcze pojedyncze egzemplarze, których twórcy włożyli w przygotowanie każdego niezwykłego projektu swoją duszę, to coś z czym nie może konkurować produkowana seryjnie biżuteria.

Izabella Krzan w kampanii biżuterii – Kampania z Miss Polonia 2016

Jak śpiewała Marilyn Monroe – „Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyny” i ciężko się z tym nie zgodzić. O ile przeróżne trendy przemijają, tak akurat te świecidełka są obiektem westchnie w każdym sezonie. Nawet jeżeli w kampanii Lanvin dla H&M modelki mówią „Chcę Lanvin, a nie diamenty”, to tak naprawdę nie można brać tego na poważnie. Przykładem na to jak te małe błyskotki są w stanie podkreślić kobiece piękno i wywołać uśmiechy na twarzy każdej z nas jest sesja zdjęciowa z udziałem Izabelli Krzan. Miss Polonia 2016, która wzięła udział w sesji zdjęciowej dla MODILE.PL, tym razem skupiła się na promowaniu dawnej biżuterii z salonu Magia Brylantów.

Izabella Krzan w kampanii biżuterii – Kup ponadczasową biżuterię!

Polecane artykuły

One Response

  1. Fajnie wyglądają takie błyskotki jak jest ich dużo. To zdjęcie, na którym ma mnóstwo pierścionków jest świetne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.