Bad Icon – Czy Natalia Siwiec otworzyła markę odzieżową?Natalia Siwiec w kampanii polskiej marki Bad Icon Fot. Bad Icon

Bad Icon – Czy Natalia Siwiec otworzyła markę odzieżową?

Bad Icon – Nowa polska marka

Ostatnio na Instagramie Natalii Siwiec pojawiła się informacja o starcie nowej polskiej marki, z którą jest związana celebrytka.

„Dziękuję, że mogłam być obecna podczas projektowania premierowej kolekcji i składa się ona z moich wyborów. Mam nadzieję, że Wam również się spodoba” – napisała gwiazda.

Ten wpis sugeruje coś zupełnie innego, niż wskazywały wpisy, na które natrafialiśmy w mediach. W końcu gdyby faktycznie nowy brand należał do Natalii Siwiec, to wyłącznie od niej zależałoby, jakie będzie jej udział przy powstawaniu kolekcji. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jak mają się sprawy formalne dotyczące Bad Icon. Udało nam się ustalić, że choć nazwisko gwiazdy nie figuruje jako prezesa, to jednak znajduje się na liście składu rady nadzorczej.

Niezależnie od tego, czy gwiazda ma wyłączność co do decyzji podejmowanych w kwestii Bad Icon, czy też nie, wszystkie fanki jej stylu nie powinny być rozczarowane. W końcu Natalia Siwiec czuwała nad każdym projektem, a biorąc pod uwagę to, że po stracie sklepu liczba wejść przeciążyła serwer i żeby zrobić zakupy, trzeba było czekać na usunięcie awarii, to raczej nie była to ostatnia kolekcja jej autorstwa.

Bad Icon – Kampania z Natalią Siwiec

Natalia Siwiec nie tylko pracowała nad projektami ubrań, które pojawiły się w kolekcji Bad Icon, ale również została twarzą kampanii, która promuje nie tylko asortyment, ale również start tej nowej polskiej marki. Zdjęcia, zwłaszcza te na różowym tle w otoczeniu kaktusów, od razu skojarzyły nam się z przeniesieniem na polski grunt słynnych drzwi z Palm Springs w Californi. A w końcu do takiego klimatu zarówno sama Natalia, jak i jej projekty, świetnie pasują.

Bad Icon – Co można kupić w kolekcji Bad Icon?

W kolekcji Bad Icon znajdziemy zwiewne sukienki, swetry, sportowe dresy w gwiazdy i bluzy oraz t-shirty z logo marki. Myślicie, że marka będzie się na tyle dobrze rozwijać, żeby jej nazwa była podobnym hitem, co marek, które święciły triumfy w latach 90. i znów są na topie?

Ubrania z kolekcji polskiej marki Bad Icon Fot. Bad Icon
Ubrania z kolekcji polskiej marki Bad Icon Fot. Bad Icon

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Uwielbiam styl Natalii Siwiec. Tak jak ona strasznie lubię gwiazdki, więc szczególnie dres chciałabym kupić. Już odkładam na ten cel <3

  2. Straszna burza ostatnio w internecie. Wszędzie czytam, że Natalia Siwiec i jakieś Bad Icon. Teraz chyba każdy jest projektantem mody.

  3. Większość tych szmatek produkowane jest od podstaw w Pabianicach na ul.Piłsudskiego,a faktyczni właściciele to państwo Gałowie.Wiele można by o nich napisać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.