Modne spodnie na wiosnę-lato 2017. Jak wyglądają kuloty?Spodnie kuloty damskie modne w sezonie wiosna-lato 2017 Fot. Imaxtree

Modne spodnie na wiosnę-lato 2017. Jak wyglądają kuloty?

Modne kuloty – Moda na szerokie spodnie 3/4 i 7/8

Kuloty to spodnie, które królowały już w ubiegłym roku. Jak wyglądają? Są skróconą wersją szwedów, co oznacza, że ich nogawki rozszerzają się od samej góry, a nie jak w przypadku dzwonów dopiero na dole. Z tą jednak różnicą, że szwedy to spodnie sięgające do samej ziemi, a kuloty mają zazwyczaj długość 7/8 lub 3/4. Tego typu spodnie wydają się kolejnym etapem mody na coraz krótsze modele. Początkowo w sklepach można było znaleźć jeansy sięgające nad kostkę. Teraz nikogo nie dziwią już podwinięte, o kilka razy na dużo, mankiety na dole nogawek. Z tego powodu wszystko wskazuje na to, że po kulotach przyjdzie również moda na rybaczki. Jeżeli jesteś w grupie, która zarzekała się, że nigdy ich nie założy, to zapewne wiele marek odzieżowych już wkrótce wystawi cię na ciężką próbę, oferując coraz ciekawsze modele znienawidzonych niegdyś spodni i dzięki temu znów nie będzie można narzekać na nudę w modzie.

Dlaczego tym razem poświęciliśmy uwagę właśnie kulotom? Ostatnio serwisowi MODILE.PL wywiadu udzieliła Izabella Krzan. Miss Polonia 2016 zdradziła, że jej hitem na wiosnę-lato 2017 są właśnie szerokie spodnie o długości 7/8. Jeżeli tak jak najpiękniejsza Polka, uważasz, że te spodnie zasługują na uwagę w najbliższych miesiącach, to poniżej czekają modele, które są dostępne w aktualnych kolekcjach różnych marek odzieżowych.

Modne kuloty – Kup modne kuloty!

Modne kuloty – Inspiracje z modnymi kulotami

Kuloty to spodnie, które najlepiej wyglądają na wysokich kobietach, ale nie są zarezerwowane wyłącznie dla nich. Jeżeli jeszcze masz wątpliwości czy takie spodnie faktycznie mogą dobrze wyglądać w stylizacjach, to zobacz zdjęcia, które znaleźliśmy na Instagramie. Wśród nich znajdziesz zarówno bardziej eleganckie, jak i typowo codzienne propozycje.

Oh pleated culottes, you make me want to kick up my heels. ??|??for retailers

A post shared by Liv Judd Soye (@livjudd) on

Secret garden vibes ? | photo: @nantuck3t

A post shared by Tiffany Wang (@tiffwang_) on

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Kupiłam rok temu kuloty w tropikalne liście w H&M i teraz są jeszcze większym hitem niż były wtedy 🙂

  2. Jestem niska i noszę kuloty. Może faktycznie bardziej pasują wysokim dziewczynom, ale nie ma tragedii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.