Moda na flamingi i kaktusy. Propozycje ubrań i dodatkówUbrania i dodatki z kaktusami i flamingami Fot. Sin-say

Moda na flamingi i kaktusy. Propozycje ubrań i dodatków

Kaktus czy flaming? – Modne ubrania z flamingami

Flamingi to ptaki o niezwykłej urodzie, w których w tym sezonie zakochały się nie tylko fanki ich różowego koloru upierzenia, ale niemal wszystkie fashionistki. Jeżeli nie planujesz w najbliższym czasie wycieczki na Arubę, którą odbyła między innymi Jessica Mercedes i poznania ich bliżej, to mamy pewną propozycję. Różowe flamingi mogą ci towarzyszyć każdego dnia dzięki przeróżnym ubraniom i dodatkom. Nadruki z ich podobiznami wylądowały przede wszystkim na butach, ale nie tylko. Poniżej czeka kilka propozycji, które wybraliśmy z aktualnej oferty kilku marek.

Kaktus czy flaming? – Modne ubrania z kaktusami

Jeżeli bliżej jest ci do modnego odcienia „greenery”, niż do cukierkowego koloru flamingów, to powinien cię zainteresować inny nadruk, który równie często zdobi ubrania i dodatki w sezonie wiosna-lato 2017. Mowa oczywiście o kaktusach. Te kolczaste rośliny są równie popularne, co tropikalne liście i egzotyczne kwiaty, które również tym razem opanowały ofertę wielu marek odzieżowych. Tych kaktusów, które na pewno cię nie pokłują, możesz szukać między innymi na t-shirtach, bluzach i przypinkach. Te ostatnie będziesz mogła nosić zarówno na ubraniach, jak i dodatkach.

Kaktus czy flaming? – Skąd moda na flamingi i kaktusy?

O ile tym razem skupiliśmy się nie na żywych zwierzętach i roślinach, a na wzorach, które pojawiają się na ubraniach i dodatkach, to jednak ich popularności wcale nie dopatrujemy się na wybiegach światowych projektantów, a właśnie w naturze. Na Instagramie możemy znaleźć przeróżne inspiracje. Wiele z nich jest silnie związana z wakacjami i dotyczy dalekich podróży, które odbywają blogerki z całego świata. Dzięki nim możemy zwiedzać różne zakątki świata i planować własny urlop. Na tym jednak nie koniec. Z uwagi na to, że nie każda z nas może sobie pozwolić na daleką podróż, możemy mieć różne elementy z odległych krajów przeniesione na nasze ubrania oraz dodatki. Tym razem serca fashionistek biją mocniej do wzorów z flamingami i kaktusami. Kiedy oglądamy poniższe zdjęcia, to wcale nie jesteśmy tym zaskoczeni.

One of my best beach days ever ??? #flamingobeach #aruba #carribean

A post shared by Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced) on

#newin#mosscopenhagen#alvatee#flamingo#musthave#loveit#fashionsgop#msignholstebro 200,-??

A post shared by Fashion store – Enjoy☺? (@msignholstebro) on

Flamingo vibes ? #flamingofloat #aleeza

A post shared by Aleeza® Glowing Beauty Oil (@aleeza_official) on

Beach essentials???? #theblondeflamingoinmaldives

A post shared by Dominika? (@theblondeflamingo) on

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Szczerze mówiąc to trudny wybór. Flamingi uwielbiam od zawsze, kaktusy od niedawna, więcej jedne i drugie są <3

  2. Taka niebiańska plaża z flamingami jest poza zasięgiem. Może spodnie albo buty ją trochę zrekompensują

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.