Prosto wiosna-lato 2017 - Ubrania dla niej i dla niegoKampania Prosto wiosna-lato 2017 Fot. Adam Pluciński dla Prosto

Prosto wiosna-lato 2017 – Ubrania dla niej i dla niego

Kampania Prosto – Kolekcja Prosto wiosna-lato 2017

Polska marka Prosto szuka ciekawych rozwiązań i tworząc kolejne kampanie, inspiracji poszukuje w twórczości popularnych fotografów. Po Peterze Linderghu przyszła kolej na następnego artystę. Punktem wyjścia, dla stworzenia kolekcji na sezon wiosna-lato 2017, była kolorystyka zdjęć modowych z lat 70. i styl pop-art. rodem z lat 80. Właśnie z tego powodu najnowsze propozycje marki, to przede wszystkim modele w takich kolorach jak: biel, błękit i różne odcienie pasteli, które przełamują kolorowe wzory. Poza tym bardzo ważna dla kolekcji stała się kolejna postać zasłużona dla fotografii. Mowa o francuskim artyście Jeanie Danielu Lorieux.

Współpraca Prosto i Jeana Daniela Lorieux, to coś więcej niż tylko kolejna inspiracja. Ten artysta jest znany z projektów realizowanych z Andym Warholem oraz wielu wspólnych sesji zdjęciowych przygotowanych wspólnie z Vogue i Elle. Jean Daniel Lorieux największą popularność zyskał za sprawą albumu „Coconuts” wydanego w 1982 roku. To właśnie ten tytuł został w 2017 roku uznany przez Vogue Spain za jeden z najbardziej pożądanych albumów o modzie.

Co w albumie „Coconuts” zainteresowało markę Prosto? Przede wszystkim dwa ikoniczne zdjęcia, które zostały przeniesione bezpośrednio na ubrania z kolekcji razem z autografem Jeana Daniela Lorieux. Efektem współpracy Prosto x Lorieux, są bluzy oraz t-shirty, które jako modele unisex pojawiają się zarówno w części przeznaczonej dla kobiet, jak i mężczyzn.

Kampania Prosto – Lookbook Prosto wiosna-lato 2017

Sesja zdjęciowa promująca kolekcję Prosto na sezon wiosna-lato 2017 powstała na Santorini. Koncepcja na realizację fotografii do kampanii, również została oparta na twórczości Lorieux. Zdjęcia są dziełem Adama Plucińskiego.

Kampania Prosto – Co kupimy w kolekcji Prosto?

W kampanii Prosto kobiety i mężczyźni znajdą modele ubrań idealne na wiosnę oraz zbliżające się lato. Uniwersalne bluzy, t-shirty i szorty, to tylko część kolekcji na najbliższe miesiące. Poniżej kilka propozycji zarówno dla niej, jak i dla niego.

Męskie i damskie ubrania z kolekcji Prosto wiosna-lato 2017 Fot. Prosto
Męskie i damskie ubrania z kolekcji Prosto wiosna-lato 2017 Fot. Prosto

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Uwielbiam biel i błękit, więc i kolekcja Prosto i sceneria Santorini trafia prosto w mój gust <3

  2. Bluza musi być moja, ale śledzę stronę Prosto i jeszcze ich nie widziałam. Mam nadzieję, że nie wyprzedały się tak szybko, że nawet nie zdążyłam ich zobaczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.