Piżama na co dzień. Sprawdź, jak nosić modny komplet!Modny piżamowy komplet na sezon wiosna-lato 2017 Fot. Imaxtree

Piżama na co dzień. Sprawdź, jak nosić modny komplet!

Piżamowy komplet – Modna na piżamowe komplety

Stylizacje jak z sypialni nie są czymś nowym. Sezon wiosna-lato 2017 nie jest początkiem tego trendu. Można powiedzieć, że piżamowe komplety utrzymują się już od kilku lat. Jednak w poprzednich kolekcjach przyćmiły je inne stroje „do spania”. Mowa oczywiście o bieliźnianych sukienkach wyglądających jak halki. Jednak według prognoz przygotowanych przez Pinterest na sezon wiosna-lato 2017, to właśnie piżamowe komplety będą hitem w nadchodzących miesiącach.

 

Najczęściej tego typu zestawy możemy znaleźć w wersji, która do klasycznej piżamy nawiązuje nie tylko fasonem, ale również tkaniną, z której jest uszyta i wzorami charakterystycznymi dla stylizacji do spania. Mowa w takim razie nie tylko o szerokich spodniach i marynarkach lub koszulach wyglądających jak te od piżamy, ale również o tym, że wykonano je z satyny, często w pasiasty lub kwiatowy wzór.

Piżamowy komplet – Gdzie kupić modny piżamowy komplet?

Piżamowy trend, choć według Pinterest będzie jednym z największych hitów w sezonie wiosna-lato 2017, to jednak trzeba przyznać, że należy do dość odważnych rozwiązań. Właśnie z tego powodu znalezienie idealnego modelu nie będzie tak łatwe, jak zakup nowej pary jeansów, czy może nietypowych, ale bardzo popularnych klapek z futerkiem. Niezawodne w takich sytuacjach są zawsze sieciówki, które szczególnie mocno inspirują się modelami z wybiegów. Wśród nich są chociażby popularne Zara i H&M.

Modny piżamowy komplet na sezon wiosna-lato 2017 Fot. Zara.com, Hm.com
Modny piżamowy komplet na sezon wiosna-lato 2017 Fot. Zara.com, Hm.com

Piżamowy komplet – Inspiracje z piżamowymi kompletami

Blogerki już od ubiegłego sezonu równolegle z bieliźnianymi sukienkami, prezentowały również piżamowe komplety. Dzięki temu już teraz można znaleźć na Instagramie wiele inspirujących stylizacji. Wśród fashionistek, które mają podobne wyczucie trendów, co eksperci z Pinterest, jest chociażby polska blogerka Alicepoint. Po obejrzeniu ich propozycji, co do jednego nie mamy żadnych wątpliwości. Piżamowe komplety nie powinny być rozdzielane. Koszula i spodnie zestawione ze sobą będą wyglądać najlepiej.

my pj's is better than yours ??? #Soho

A post shared by Alice Zielasko (@alicezielasko) on

#floralsuit #flowers #sandals #streetstyle

A post shared by nevernotfancy (@nevernotfancy) on

Polecane artykuły

4 Responses

  1. Dla mnie dość kontrowersyjny trend. W Polsce raczej się nie przyjmie. Piżama na co dzień, to trochę przegięcie, choć na bank jest bardzo wygodna.

  2. Jak tylko zaczęła się moda, to kupiłam piżamowy komplet – spodnie i koszulę, taką trochę stylizowaną na marynarkę w H&M. Myślałam, że będę wzbudzać większe zainteresowanie, ale widać po mnie można się wiele spodziewać, bo nikt mnie nie wyśmiał. Fajnie czasami się pobawić modą.

  3. Uwielbiam ten styl! Piżama na co dzień – generalnie prosto z łóżka do pracy hihih

  4. Nie przepadam za gotowymi zestawami i uważam, że taki piżamowy komplet wygląda dość tandetnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.