Dominik Sadoch w kampanii Reserved #POLSKICHLOPAKDominik Sadoch #polskichlopak w kampanii Reserved Fot. Reserved

Dominik Sadoch w kampanii Reserved #POLSKICHLOPAK

Reserved #POLSKICHLOPAK – O Dominiku Sadochu

Polskie topmodelki są znane na całym świecie. Możemy pochwalić się między innymi takimi gwiazdami wybiegów jak: Anja Rubik, Magdalena Frąckowiak, Kasia Struss, czy Monika Jac Jagaciak. Dużo rzadziej wspomina się jednak o polskich modelach, którzy za granicami naszego kraju radzą sobie równie dobrze. Idealnym przykładem na to, że światowe wybiegi należą również do modeli z Polski jest Dominik Sadoch.

187 centymetrów wzrostu, zielone oczy i blond fryzura, bez wątpienia pomogły modelowi w karierze, jednak w tym przypadku chodzi o coś więcej. Dominik Sadoch od samego początku kariery mógł liczyć na ogromne wsparcie rodziny, co bez wątpienia przełożyło się na możliwość zaprezentowania swoich możliwości na całym świecie. O resztę model już zadbał sam. Jego ciekawa uroda i profesjonalne podejście do pracy zaowocowały ogromnym zainteresowaniem i uplasowały go na drugim miejscu w prestiżowym rankingu portalu models.com.

Aktualnie model może pochwalić się współpracą z takimi domami mody jak: Louis Vuitton, Gucci, Prada, Christian Dior, Kenzo, Balmain czy Versace. Ciekawą urodę modela doceniają również polscy projektanci w tym Mariusz Przybylski, a także marka Misbhv i teraz również Reserved.

Reserved #POLSKICHLOPAK – Dominik Sadoch w kampanii Reserved

Reserved jest polską marką, która oferuje ubrania nie tylko z kolekcji damskiej, ale również dla męskiej. W jej ofercie coś dla siebie znajdą nie tylko mężczyźni poszukujący eleganckiego garnituru do pracy. Chłopak szukający casualowych ubrań do noszenia na co dzień, również bez trudu skompletuje w tym sklepie całą stylizację. Właśnie takie luźniejsze, idealne na porę wiosenno-letnią modele zaprezentował Dominik Sadoch w najnowszej kampanii Reserved.

Propozycje oznaczone jako #POLSKICHLOPAK faktycznie powinny przypaść do gustu naszym rodakom. Proste, ale przy tym ciekawe ubrania, pozwolą na znalezienie odpowiednich modeli na różne okazje. W końcu polscy mężczyźni są coraz bardziej otwarci na świat, a przy tym również na modę, więc mogą sobie pozwolić nie tylko na bezpieczną klasykę, ale również na małe eksperymenty.

Podczas przygotowań kampanii w Barcelonie spytano Dominika Sadocha, jak określiłby swój styl i skąd czerpie inspiracje. Jego odpowiedź idealnie pokrywa się z tym, co zaprezentowano w kolekcji Reserved na sezon wiosna-lato 2017.

„Na pewno trochę mieszam i eksperymentuję. Jednego dnia potrafię ubrać się bardzo klasycznie i „czysto”, a kolejnego wyglądać jak skinhead. Inspiracje można znaleźć naprawdę wszędzie. Ja najczęściej czerpię je z ulic Nowego Jorku” – powiedział Dominik Sadoch

Polecane artykuły

One Response

  1. Fajnie, że coraz więcej się o tym mówi. Czasami nasi rodacy są popularni np. w Azji i tam chodzą po wybiegach i biorą udział w sesjach, nawet okładkowych, a u nas cisza. Powinniśmy im kibicować i być dumni! O Dominiku Sadochu usłyszałam pierwszy raz przy okazji kampanii Misbhv, choć karierę robił już wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.