Holograficzne włosy - modna koloryzacja hitem z InstagramuHolograficzne włosy hitem na Instagramie - modna fryzura 2017 Fot. Instagram @pravana

Holograficzne włosy – modna koloryzacja hitem z Instagramu

Holograficzne włosy – Modna koloryzacja 2017

Sezon wiosna-lato 2017 wcale nie jest przełomowy w odważnej koloryzacji włosów. Już od kilku lat klasyczne blondy, brązy i czerń, ustępują miejsca dużo mniej oczywistym kolorom. Jednak niegdyś uznawane ze szalone: czerwień, róż, czy fiolet, teraz są zastępowane dużo bardziej kreatywnymi mieszankami różnych odcieni. Niedawno pisaliśmy chociażby o hicie lansowanym przez Gigi Hadid i Georgię May Jagger. Obie fashionistki zdecydowały się na fryzury w kolorze blorange, czyli mieszance truskawkowego różu z brzoskwiniowym odcieniem.

 

Blorange oczywiście nie był jedynym sposobem na urozmaicenie swojej fryzury, jakie ostatnio mogliśmy zauważyć wśród modnych kolorów włosów na Instagramie. Najbardziej zainteresowała nas jednak nowa wersja tęczowych pasemek. Tym razem taka mieszanka kolorów pojawiła się w holograficznej wersji. Mieniące się włosy najwidoczniej nie muszą wcale być zarezerwowane wyłącznie dla syrenek. Teraz te nierealne, wręcz baśniowe, opalizujące kosymi, wyglądające jak rozlana benzyna, możesz nosić na co dzień. Jak się prezentują? Sprawdź, w naszej galerii.

Holograficzne włosy – #Holographichair hitem na Instagramie

Instagram nigdy nie zawodzi, kiedy szukamy ciekawych inspiracji. Tym razem bez trudu znaleźliśmy wiele przykładów fryzur z holograficznymi włosami, które kryją się pod #Holographichair. Poniżej zebraliśmy najciekawsze z nich.

Polecane artykuły

4 Responses

  1. Nie chce mi się wierzyć, że włosy mogą tak wyglądać stale po farbowaniu. Taka koloryzacja jest uciążliwa i na pewno za każdym razem trzeba spędzić dużo czasu nad fryzurą. już do blorange byłam sceptycznie nastawiona, ale te cholograficzne to kompletny obłed. zostanę przy farbowaniu na blond.

  2. KOCHAM!!! Szkoda, że holograficzne włosy nie zadziałają na brunetkach 🙁

  3. Holograficzne włosy są najlepsze! Miałam tę fryzurę i wszyscy byli wprost zachwyceni

  4. Super. Tez takie lubię! U mnie najlepiej się farbuje tonerami z Venity

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.