Maffashion i Jessica Mercedes na festiwalu Coachella 2017Polskie blogerki - Jessica Mercedes i Maffashion na festiwalu Coachella Fot. Instagram @Jemerced i @Maffashion_official

Maffashion i Jessica Mercedes na festiwalu Coachella 2017

Polskie blogerki na Coachelli – Moda festiwalowa

O modzie festiwalowej pisaliśmy już jakiś czas temu. Sygnał do tego, że pora przygotować się na sezon muzycznych imprez, dała Maffashion. Blogerka pochwaliła się, że w ramach dalszej współpracy z marką Guess, leci właśnie do Los Angeles. Jak się okazało dołączyła do niej również Jessica Mercedes. Skoro już mieliśmy na festiwalu Coachella aż dwie modne reprezentantki, to nie sposób było przeoczyć liczne porównania.

Obie blogerki zabrały na to wydarzenie nie tylko walizki pełne ubrań, również takich od polskich projektantów, ale przede wszystkim masę pomysłów, jak wykreować kompletne stylizacje, które zrobią wrażenie nie tylko na innych uczestnikach, ale przede wszystkim staną się hitem w sieci. Zgodnie z trendami związanymi z modą festiwalową można było się spodziewać: frędzli, koronek, kwiecistych tkanin, haftowanych nadruków, a także kolorowych włosów i błyskotek przyklejanych do twarzy. Czy blogerki faktycznie tak ślepo zaprezentowały wszystkie jasno określone elementy mody festiwalowej? Przekonasz się poniżej!

Polskie blogerki na Coachelli – Festiwalowa moda według Jessici Mercedes

Mogłoby się wydawać, że pojedynek pomiędzy najpopularniejszymi blogerkami wygrała Jessica Mercedes, bo to jej stylizację docenił W MAGAZINE, umieszczając wśród najciekawszych z festiwalu Coachella. Jednak wybór jest naprawdę trudny, bo obie przygotowały ciekawe propozycje.

Feeling like a pink flamingo lol ? #Coachella #LastDay

A post shared by Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced) on

 

Jessica Mercedes największe zainteresowanie zawdzięcza sukience duetu polskich projektantów Hector&Karger. Zwiewna kreacja we wzór amerykańskiej flagi okazała się strzałem w 10. Co więcej Jessica Mercedes pokazała, że festiwalowe stylizacje można znaleźć nie tylko w kolekcjach popularnych designerów i asortymencie marek premium. Podczas festiwalu Coachella blogerka stworzyła również zestawy z ubraniami takich marek jak Levi’s i Asos.

Polskie blogerki na Coachelli – Festiwalowa moda według Maffashion

Maffashion tym razem wybrała się na festiwal Coachella razem z marką Guess. Pomimo współpracy z tym odzieżowym brandem, blogerka wcale nie ograniczyła się wyłącznie do jej produktów. Stylizacje Maffashion, mogą znaleźć dużo więcej fanek niż Jessici Mercedes, przede wszystkim dzięki ich ogromnej różnorodności.

#festivalmakeup #festivallook #elfica

A post shared by Julia K. (@maffashion_official) on

 

Coś dla siebie znajdą nie tylko fanki motywu flagi, który pojawił się też u drugiej blogerki. Maffashion postawiła na jeansowe spodenki i top z tym wzorem, również z kolekcji Hector&Karger. Na tym jednak nie skończyła się promocja polskich marek. Maffashion zabrała do Los Angeles także ubrania z kolekcji: Magda Butrym, Si-Mi, Just Paul, Agnieszka Maciejak, Local Heroes, Kreist oraz pasek Paprocki&Brzozowski. Poza tym w stylizacjach blogerki pojawiło się też sporo modeli z sieciówek. Wśród nich była kwiecista sukienka Bik Bok, jeansowe szorty Stradivarius i boyfriendy Reserved.

Polskie blogerki na Coachelli – Inspiracje od Jessici Mercedes i Maffashion

Jeżeli masz dalej problem z podjęciem decyzji, która z blogerek przygotowała ciekawsze stylizacje na festiwal Coachella, to zebraliśmy je poniżej, żeby ułatwić to zadanie. My wciąż mamy wątpliwości, które z nich są lepsze, za to jesteśmy przekonani, co do tego, że polskie blogerki reprezentują światowy poziom i w niczym nie ustępują tym zagranicznym.

Hello Coachella! ✌?️ So happy to be back! ?✨ #Coachella2017 #OOTD @hectorkarger #dress @gucci #bag

A post shared by Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced) on

@hectorkarger #maffashionCoachella #maffashionLA #coachella2017 #Coachella

A post shared by Julia K. (@maffashion_official) on

#pinklady @agnieszkamaciejak #dress

A post shared by Julia K. (@maffashion_official) on

Coachella, day 2 ???✨#OOTD

A post shared by Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced) on

#festivallook #festivalstyle #day3 festivalstyle @guess #guess SNAPCHAT MAFFASHION

A post shared by Julia K. (@maffashion_official) on

?☀️??? #skirt @patriziapepe #body @localheroes #PARTY #poolparty @adidasoriginals #maffashionLA SNAPCHAT MAFFASHION

A post shared by Julia K. (@maffashion_official) on

Coachella, day 3 ? #lastday #OOTD

A post shared by Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced) on

#day2 #festivallook #festivalstyle @guess #dress #guess #maffashionLA

A post shared by Julia K. (@maffashion_official) on

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Jestem fanką stylu Maff i tym razem też nie mam wątpliwości, że wypadła najlepiej!

  2. Jessica Mercedes i Maff to dwie zupełnie różne bajki. Styl Maff ogólnie jest bliższy temu prezentowanemu podczas Coachelli, więc jest mniej przebrana i wygrywa w takim starciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.