Bajkowe postaci na dziecięcych ubraniachBajkowe nadruki na dziecięcych ubraniach Fot. Zara

Bajkowe postaci na dziecięcych ubraniach

Moda dla dzieci – Bajkowe postaci w dziecięcej garderobie

Bajkowe motywy często pojawiają się w stylizacjach dorosłych. Jakiś czas temu pisaliśmy o ubraniach dla kobiet z podobizną między innymi Myszki Mickey. Jednak tego typu motywy są przecież przede wszystkim dedykowane dzieciom, które dzięki temu mogą mieć na swoich ubraniach ulubionych bohaterów z bajek. W zależności od tego czy twoje dziecko uwielbia: bajki Disneya, postaci Looney Tunes, czy superbohaterów z komiksów Marvela lub DC Comics, masz do wyboru rozmaite modele ubrań z oferty różnych marek.

Mickey Curls ?.

A post shared by Sai De Silva (@scoutfashion) on

 

Moda dla dzieci – Bajkowe nadruki na dziewczęcych ubraniach

Dziewczęce ubrania z nadrukami z bajek mogą być bardzo różnorodne. Na pierwszy plan wysuwają się propozycje z podobizną lalki Barbie i oczywiście bajkowych księżniczek Disneya, ale to nie jedyne możliwości dla małych fashionistek. W końcu zawsze warto zwracać na ulubionych bohaterów, którymi mogą zostać między innymi: Myszka Mickey, jelonek Bambie, słoń Dumbo, kosmita Stitch lub któryś ze 101 Dalmatyńczyków. Gdzie szukać ubrań, które spodobają się dziewczynkom uwielbiającym postaci z książek i filmów? Nasze typy wybraliśmy z oferty Zalando. Najprostszym rozwiązaniem jest szukanie ich w kolekcji marki Disney, ale swoje propozycje mają jeszcze inne brandy, na przykład popularny Gap.

Gdzie kupić dziewczęce ubrania z postaciami z bajek Fot. Zalando.pl
Gdzie kupić dziewczęce ubrania z postaciami z bajek Fot. Zalando.pl

Moda dla dzieci – Bajkowe nadruki na chłopięcych ubraniach

Tak jak w pierwszej kolejności myśląc o nadrukach dla dziewczynek, mogą nam przyjść do głowy księżniczki Disneya, tak w przypadku chłopców będą to superbohaterowie. Batman, Superman, Spiderman, Iron Man, Kapitan Ameryka i inni sprawią radość niejednemu malcowi. Oczywiście mali fashioniści mogą również sięgnąć po różnych bohaterów Disneya z takich bajek jak: Tarzan, Księga Dżungli, Piękna i Bestia, Król Lew, Herkules lub Alladyn. Królik Bugs lub Kaczor Duffy z Looney Tunes też mogą okazać się świetnym wyborem. Gdzie szukać ubrań z ich podobiznami? Tym razem zainteresowaliśmy się modelami z Zary i z kolekcji marek dostępnych na Zalando, takich jak: Gap, OVS i Disney.

Gdzie kupić chłopięce ubrania z postaciami z bajek Fot. Zalando.pl, Zara.com
Gdzie kupić chłopięce ubrania z postaciami z bajek Fot. Zalando.pl, Zara.com

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Ta bluza z Zary z Królikiem Bugsem, którą ma chłopiec na okładce jest przeurocza <3 <3 <3

  2. Uwielbiam bajkowe motywy na dziecięcych ciuszkach. Dodają maluchom takiego uroku! 😀
    Jednak poza nimi bardzo lubię też minimalistyczny design, jeśli chodzi o dziecięce ubranka. 🙂 Ostatnio bardzo spodobały mi się kroje oraz motywy ubranek ze sklepu http://www.lencia.pl. Naprawdę, w końcu coś oryginalnego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.