Suknie ślubne z kolekcji Bizuu Bridal 2017Suknie ślubne BIZUU Bridal 2017 Fot. Bizuu

Suknie ślubne z kolekcji Bizuu Bridal 2017

Bizuu Bridal – Kolekcje Bizuu w 2017 roku

Pierwszy kwartał dobiega końca i możemy śmiało podsumować, że w polskiej modzie należał on do duetu Bizuu. Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak cały czas ciężko pracują i co chwilę prezentują swoim klientkom kolejne kolekcje. Podczas pokazu na sezon wiosna-lato 2017 polskie projektantki zaprezentowały nie tylko regularną kolekcję, ale także kapsułową linię Bizuu x Barbie. Ubraniom z plastikową ikoną stylu mogliśmy się też lepiej przyjrzeć za sprawą kampanii. Zdjęcia autorstwa Macieja Nowaka mogliście zobaczyć również na Modile. Teraz za to Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak przygotowały coś niezwykłego dla przyszłych panien młodych.

Bizuu Bridal – Suknie ślubne od duetu Bizuu

Za nami pierwszy dzień wiosny, więc śmiało możemy mówić, że sezon ślubny rozpocznie się lada moment. Jedną z najważniejszych rzeczy w tym niezwykłym dniu, dla każdej panny młodej, jest suknia ślubna. Dlatego znalezienie tej idealnej jest naprawdę prawdziwym wyzwaniem. To zadanie chcą ułatwić projektantki z duetu Bizuu.

Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak stworzyły aż 11 modeli sukien ślubnych. W kolekcji znalazły się przede wszystkim długie, zwiewne i niezwykle kobiece modele, ozdobione delikatnymi prześwitami i romantycznymi koronkami. Modele znajdą dla siebie fanki: głębokich dekoltów, odsłoniętych pleców, jak i zabudowanej góry. Ta różnorodność pokazuje, że każda z nas może mieć zupełnie inną wizję tej jedynej i niezwykłej kreacji.

Projektantki Bizuu jak zwykle zadbały nie tylko o ciekawą formę, ale również najwyższej jakości tkaniny. Tym razem wybrały: tiul, jedwabną organzę, żorżetę i francuskie koronki, które pojawiły się w wersji gładkiej i minimalistycznej oraz bardziej ozdobnej z kryształkami Swarovskiego i subtelnymi koralikami. W kolekcji Bizuu Bridal przyszłe panny młode znajdą nie tylko czystą, klasyczną biel, ale również jej inne, szlachetne odcienie.

Autorem zdjęć kampanii Bizuu Bridal jest Łukasz Pukowiec, a przed jego obiektywem stanęła Patrycja z Rebel Model.

Polecane artykuły

One Response

  1. Szkoda, że w życiu ma się tylko jedną suknie ślubną. Ja kilka lat temu wybrałam syrenkę, a teraz widzę, że kompletnie pozmieniała się moda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.