Gwiazdy w sukienkach z kolekcji Chaos by Marta BoliglovaGwiazdy noszą sukienki Chaos by Marta Boliglova Fot. Instagram @chaosbymartaboliglova

Gwiazdy w sukienkach z kolekcji Chaos by Marta Boliglova

Sukienki Chaos by Marta Boliglova – O marce Chaos by Marta Boliglova

Marka Chaos by Marta Boliglova powstała dla kobiet. W jej ofercie można znaleźć oryginalne projekty uszyte z tkanin najwyższej jakości. Dzięki różnorodnym fasonom każda kobieta może znaleźć w kolekcji coś dla siebie. Za wyjątkowe projekty odpowiada Marta Boliglova, która jest jedną z najlepszych reklam własnej marki – silna, niezależna, z pomysłem na siebie, taka jak powinny być kobiety wybierające ubrania tej marki. Projektantka dzięki temu, że sama często wybiera modele z własnego brandu, zna potrzeby kupujących je kobiet. Może ocenić je nie tylko pod względem wizualnym, ale przede wszystkim pod kątem tego, czy dają zadowolenie z noszenia. Dzięki temu te ubrania faktycznie mogą podkreślać kobiecość i dawać wybierającym je kobietom poczucie pewności siebie. Lista noszących je gwiazd tylko to potwierdza.

My place on earth ?.My CHAOS ❤ #passion #fashionlover #chaosbymartaboliglova ?????

A post shared by Marta Boliglova (@chaos_martaaa) on

 

Sukienki Chaos by Marta Boliglova – Gwiazdy w sukienkach Chaos by Marta Boliglova

Lista gwiazd, które noszą sukienki Chaos by Marta Boliglova jest naprawdę długa. W swoich szafach mają je między innymi: Ewa Chodakowska, Natalia Siwiec, Joanna Krupa, Sandra Kubicka, Halina Mlynkova, Karolina Pisarek, Maffashion i Jessica Mercedes. Co przekonało je do wyboru właśnie tej polskiej marki? Bez wątpienia różnorodność, dzięki której każda z nich znalazła coś dla siebie. W naszej galerii możecie zobaczyć zarówno zdjęcia Ewy Chodakowskiej w casulowej, dzianinowej sukience, Jessicę Mercedes w typowo letniej, barwnej kreacji maxi, Maffashion w błyszczącym modelu, który wybrała na sylwestrową imprezę, a także Joannę Krupę i Natalię Siwiec, które postawiły na kobiece, odważne, dopasowane fasony. Niezależnie od tego, której z nich, styl jest ci najbliższy, w ofercie Chaos by Marta Boliglova, będziesz mogła znaleźć sukienkę dla siebie.

 

Sukienki Chaos by Marta Boliglova – Gdzie kupić sukienki Chaos by Marta Boliglova?

Sukienki Chaos by Marta Boliglova możesz kupić z dowolnego miejsca za pośrednictwem swojego: komputera, tabletu lub smartfonu. Dzięki temu, że sprzedaż prowadzona jest przez internet, masz stały dostęp do nowości i możesz monitorować pojawiające się promocje. W asortymencie marki znajdziesz różne modele ubrań. Jakiś czas temu pisaliśmy chociażby o swetrach Chaos by Marta Boliglova, które również stały się bardzo popularne wśród gwiazd i nosiły je między innymi: Marina Łuczenko, Ewa Chodakowska, Natalia Siwiec, Klaudia Halejcio, Maffashion i Jessica Mercedes. Teraz jednak przyszła kolej na sukienki. Poniżej prezentujemy kilka modeli, które znajdziesz w aktualnej kolekcji. Na liście pojawiły się różnorodne fasony, zarówno na co dzień, jak i na szczególne okazje.

Gdzie kupić sukienki z kolekcji Chaos by Marta Boliglova Fot. Chaos by Marta Boliglova
Gdzie kupić sukienki z kolekcji Chaos by Marta Boliglova Fot. Chaos by Marta Boliglova

Sukienki Chaos by Marta Boliglova – Inspiracje z sukienkami Chaos by Marta Boliglova

Pisaliśmy już, że sukienki Chaos by Marta Boliglova, często wybierają gwiazdy. Poniżej czeka na ciebie porcja inspiracji. Zobacz, które modele wybrały znane fashionistki i jak się w nich prezentowały. Dzięki różnorodnym sukienkom Chaos by Marta Boliglova, możesz znaleźć pomysły zarówno na casualową stylizację na co dzień, jak i na imprezę lub jakąś szczególną okazję.

Polecane artykuły

6 Responses

  1. Piękne te sukienki, ale nie moja półka cenowa.

  2. Chaos by Marta Boliglova <3 100% kobiecości!

  3. Niezły chaos i az boli głowa od tych cen za te sukienki bolglova.

  4. Dziewczyny marta boliglova to polska projektantka? Gdzie można kupić jej sukienki i swetry – tylko na moliera 3?

  5. mam wrażenie że sukienki i swetry marta boliglova są mocno inspirowane kolekcjami Roberto Cavalli i trochę iceberg

  6. jestem na stronie chaos i mają obecnie niezłe wyprzedaże, ramoneski chaos by marta boliglova wyprzedaż z 6 tys. PLN na 4 tys. PLN , jeszcze z 70% off od ceny wyprzedażowej i ramoneska jest w moim zasięgu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.