Hit sezonu - Miksowanie kolczyków nie do paryKolczyki nie do pary - biżuteryjny hit na sezon wiosna-lato 2017 według Pinterest Fot. Imaxtree

Hit sezonu – Miksowanie kolczyków nie do pary

Tym co określa kolekcje na sezon wiosna-lato 2017 bez wątpienia jest szaleństwo. Wśród trendów, którymi zaskoczyli nas projektanci są kolczyki noszone nie do pary. Takie okazałe modele w różnych kształtach i kolorach, to wybór dla najbardziej odważnych fashionistek.

Kolczyki nie do pary – Hit według Pinterest

Pinterest zamiast podsumowywać rok 2016, skupił się na przyszłości i określił przewidywane hity 2017 roku. Wśród nich znalazło się również wiele trendów dotyczących mody. Najpopularniejsze z nich zebraliśmy w jednym z artykułów. Nasze podsumowanie zamknęła moda na noszenie kolczyków nie do pary, którą lansował na wybiegu między innymi J.W. Anderson.

 

Skąd pomysł na tego typu odważny krok? Wszystko bez wątpienia jest podyktowane znudzeniem dotychczasowymi trendami. Jeżeli także czekałaś na przełom i nie możesz się doczekać, by przeprowadzić tego typu eksperyment na własnych uszach, to przygotowaliśmy wskazówki, dzięki którym będziesz mogła wybrać idealny dla siebie duet.

Kolczyki nie do pary – Skąd moda na miksowanie kolczyków?

Wszystko co przewidywalne z czasem staje się nudne. Projektanci nawet jeżeli powielają te same modele ubrań, dodatków lub biżuterii, to starają się nas czymś zaskoczyć. Podobnie było tym razem w przypadku kolczyków. Sezonową odmianą do tej pory była głównie zmiana rozmiarów i surowców z jakich zostały wykonane dodatki zdobiące nasze uszy. Tym razem jednak nie chodzi o rozróżnienie pomiędzy drobnymi modelami na sztyfcie, a wielkimi kolczykami XXL. Najważniejsze nie jest także, czy wykonano je z metalu szlachetnego, czy chociażby z pleksi lub drewna. W modzie zostały praktycznie wszystkie modele, a przełomem ma być sposób w jaki możemy je zostawić. Propozycje przygotowało kilka domów mody, jednak to J.W. Anderson po raz kolejny swoim pomysłem ściągnął uwagę branży i fashionistek.

 

Designer zaproponował, by łączyć ze sobą dwa zupełnie inne, a do tego bardzo okazałe i zwracające uwagę, modele kolczyków. Tego typu miksowanie przeróżnych wzorów wydaje się być bardzo odważne, ale z drugiej strony dom mody Celine zaproponował, by nosić buty w dwóch różnych kolorach, więc po prostu ten sezon ma zaskakiwać i skłaniać wszystkich do eksperymentów. Do zabawy modą, a w tym przypadku kolczykami, można podejść na kilka sposobów. Wśród nich są zarówno propozycje dla odważnych, których ten trend w pełni przekonuje, jak i mniej zwracające uwagę propozycje, dla tych którzy chcą sprawdzić, czy to połączenie im odpowiada.

Kolczyki nie do pary – Miksowanie kolczyków jak z pokazu J.W. Anderson

Na odpowiedź projektantów nie trzeba było długo czekać. W końcu trend lansowany przez tak znamienitego designerka jak Jonathan Anderson, nie mógł pozostać niezauważony. W sieciówkach pojawia się coraz więcej kompletów kolczyków nie do pary. Poza propozycjami z Mango i Bershka, znaleźliśmy także model z kolekcji Orska. Takie okazałe kolczyki o różnych kształtach lub w innych kolorach, to gotowiec dla każdej kobiety, która wie, że ten trend pasuje do jej stylu i chce w sezonie wiosna-lato 2017 miksować różne kolczyki.

Okazałe koczyki nie do pary Fot. Orska.pl, Mango.com, Bershka.com
Okazałe koczyki nie do pary Fot. Orska.pl, Mango.com, Bershka.com

Opcją dla mniej przekonanych jest wybór identycznych okazałych kolczyków, które są sprzedawane w komplecie i samodzielne mieszanie ich według uznania. W końcu w przypadku, kiedy stwierdzisz, że noszenie ozdób nie do pary, nie jest w twoim stylu, będziesz mogła założyć je w tradycyjny sposób. Unikniesz dzięki temu niepotrzebnie wydanych pieniędzy i zmarnowanego miejsca w szkatułce z biżuterią.

Okazałe kolczyki Fot. Asos.com, Stradivarius.com, Mango.com
Okazałe kolczyki Fot. Asos.com, Stradivarius.com, Mango.com

Ostatnia opcja, która również pozwala eksperymentować w tym sezonie, ale w mniej szalony sposób, to wybór pojedynczego kolczyka lub kompletu, w którym duży kolczyk jest sprzedawany w parze z drobnym modelem na sztyfcie. Tego typu połączenie nie przykuwa uwagi do tego stopnia, co połączenie dwóch dużych i całkiem różniących się kolczyków.

Pojedynczy okazały kolczyk Fot. Net-a-porter.com, Orska.pl, Sinbymannei.com, Mango.com
Pojedynczy okazały kolczyk Fot. Net-a-porter.com, Orska.pl, Sinbymannei.com, Mango.com

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Dwóch różnych kolczyków jeszcze nie widziałam. Ciekawe czy to się przyjmie, bo raczej wątpię.

  2. J.W.Anderson ostatnio na fali, więc pewnie i te kolczyki wszyscy będą nosić…

  3. Ciekawy trend, te na wybiegu u J.W.Andersona wyglądają super!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.