Modne okulary przeciwsłoneczne z żółtymi szkłamiModne avaitory - okulary przeciwsłoneczne z zółtymi szkłami Fot. Instagram @giizeleoliveira

Modne okulary przeciwsłoneczne z żółtymi szkłami

Podczas kompletowania garderoby na sezon wiosna-lato 2017, równie ważne co ubrania, są także dodatki. Na szczycie listy powinny się znaleźć modne okulary przeciwsłoneczne. Tym razem mogą nimi zostać między innymi aviatory z żółtymi szkłami.

Modne okulary przeciwsłoneczne – Aviatory z żółtymi szkłami

Okulary przeciwsłoneczne nosi się niemal cały rok. Jednak zdecydowane nasilenie nowych trendów można zauważyć w kolekcjach na sezon wiosna-lato. Co będzie modne w tym czasie w 2017 roku? Okazuje się, że jednym z hitów wciąż pozostaną aviatory. Po klasycznych przeciwsłonecznych okularach z czarnymi i brązowymi szkłami, była również wersja z lustrzanymi szkłami w rozmaitych kolorach. Potem hitem okazały się aviatory korekcyjne lub zerówki, które choć nie poprawiały naszego wzroku, to dodawały kilka punktów do udanego zestawu. W sezonie wiosna-lato 2017 również nie musimy się żegnać z ulubionymi aviatorami. Tym razem jednak przyszedł czas na żółte szkła. Tego typu kolor ma wyostrzyć widzenie, a filtry chronić nasz wzrok także w słoneczne dni. Wiele sklepów przygotowało również wersje innych modeli ze szkłami w tym pożądanym kolorze.

In the new @chiaraferragnicollection heart sneakers #ChiaraFerragniCollection #TheBlondeSaladGoesToNewYork

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Modne okulary przeciwsłoneczne – Gdzie kupić okulary z żółtymi szkłami

Okulary z żółtymi szkłami szybko zaczęła oferować marka Asos. Właśnie ich modele można potraktować jako świetną alternatywę, dla tych z kolekcji Ray-Ban. O ile obecnie jeszcze nie wszystkie sieciówki zdążyły odpowiedzieć na zapotrzebowanie fashionistek na modne okulary przeciwsłoneczne z żółtymi szkłami, to jednak możemy się spodziewać, że wkrótce zacznie się ich pojawiać coraz więcej. Przeglądając chociażby modele z H&M, które wkrótce trafią do sprzedaży, rzuciły nam się w oczy właśnie aviatory z żółtymi szkłami. Taki model pojawi się w szwedzkiej sieciówce już w marcu i będzie kosztował około 30zł. Propozycje marki Asos, które możesz kupić już teraz mają dwa razy wyższą cenę, która jednak wciąż nie jest szczególnie wygórowana.

Gdzie kupić modne okulary przeciwsłoneczne z żółtymi szkłami Fot. Asos.com
Gdzie kupić modne okulary przeciwsłoneczne z żółtymi szkłami Fot. Asos.com

Modne okulary przeciwsłoneczne – Okulary z żółtymi szkłami na Instagramie

Najpopularniejsze są obecnie aviatorki z żółtymi szkłami, ale nie są jednym modelem, który promują obecnie fashionistki. Poniżej przykładowe zdjęcia, które znaleźliśmy między innymi u: Maffashion, Alicepoint, Gizele Oliveiry, Chiary FerragniKristiny Bazan i We Wore What.

I see you Moe$ ?

A post shared by by Danielle (@weworewhat) on

#with @sitabellan #fashionshow #before @adidasy3 #Y3 SNAPCHAT MAFFASHION

A post shared by Julia K. (@maffashion_official) on

?

A post shared by Kristina Bazan (@kristinabazan) on

marble hideaway @wsouthbeach

A post shared by by Danielle (@weworewhat) on

went to vasquez rocks yesterday. ?⛰ (lol) photo: @raulesprza

A post shared by Samii Ryan (@samiiryan) on

In Michael Kors for the show #TheBlondeSaladGoesToNewYork

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Właśnie widziałam już u kilku blogerek takie żółte okulary i zastanawiałam się, gdzie można je kupić. Jak dotąd to stacjonarnie rzuciły mi się w oczy tylko w Mango. Fajnie, że Asos jak zwykle nie zawodzi.

  2. Zamówiłam żółte avaitory z asosa i czekam na paczkę!

  3. Fajnie, że oprócz ubrań piszecie też o akcesoriach i beauty! Super blog 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.