Modne okulary korekcyjne lub zerówki – Aviatory na InstagramieAviatorki - modne okulary korekcyjne i zerówki Fot. Instagram @kristinabazan

Modne okulary korekcyjne lub zerówki – Aviatory na Instagramie

Okazuje się, że czasami moda na noszenie okularów, a dokładnie konkretnych oprawek jest tak silna, że fashionistki są gotowe zrezygnować ze szkieł kontaktowych, a nawet założyć zerówki. Przykładem z ostatnich miesięcy może być model Aviator. Znane oprawki z okularów przeciwsłonecznych marki Ray-Ban i nie tylko, teraz zamiast przyciemnianych lub lustrzanych szkieł, mają ich przezroczyste wersje.

A post shared by Julia K. (@maffashion_official) on

 

Okulary korekcyjne Aviator – Modne okulary korekcyjne na Instagramie

Aviatory to okulary, które zawdzięczamy marce Ray-Ban. Początkowo były produkowane dla amerykańskich żołnierzy. Swoją nazwę zawdzięczają ogromnej popularności wśród pilotów. Później ten ponadczasowy model trafił również na sklepowe półki i od razu stał się prawdziwym hitem. Największe zainteresowanie tym modelem spowodował film „To Gun” z Tomem Cruisem. Po 80 latach od produkcji pierwszych modeli, Aviatory niewiele się zmieniły i niezależnie od panującej w danym sezonie mody, stale można je znaleźć, nie tylko w ofercie Ray-Ban.

@laurenmoshi girl ? KISSES ? #laurenmoshi #kiss #kisses #shirt #wiwt #ootd #sponsored #laurenmoshila #welovemoshi

A post shared by I'm such a Carrie Bradshaw (@marinathemoss) on

 

Model Aviator kojarzony przede wszystkim z okularami przeciwsłonecznymi już wcześniej „użyczał” swoich oprawek także modelom korekcyjnym. Jednak dopiero w tym sezonie można mówić o prawdziwym szale na takie okulary. Noszą je gwiazdy oraz blogerki. Na Instagramie bez problemu można trafić na zdjęcia z korekcyjnymi Aviatorami.

Okulary korekcyjne Aviator – Gdzie kupić okulary korekcyjne Aviator?

Dzięki ogromnej popularności okularów korekcyjnych i zerówek w oprawkach z charakterystycznego modelu Aviator, coś dla siebie możesz wybrać nie tylko z kolekcji Ray-Ban. Popularne sieciówki i marki oferujące przeróżne modele okularów, nie mogły przegapić takiej okazji. O ile The Blonde Salad i Jestem Kasia zdecydowały się na oryginalne okulary Ray-Ban, to są również fashionistki, które wybrały modele z sieciówek. Przykładem mogą być Maffashion i Styloly, które noszą zerówki z Zary.

?

A post shared by Jestem Kasia / Kasia Szymków ? (@jestem_kasia) on

 

Na naszej liście znajdziesz kilka przykładowych modeli. Nie mogło na niej zabraknąć oczywiście Aviatorów z kolekcji Ray-Ban. Wybraliśmy także ich tańsze odpowiedniki. Modne okulary znajdziesz w kolekcjach takich marek jak: Jeepers Peepers, Asos i H&M. Za najtańsze z nich zapłacisz jedynie 29zł.

Aviatory - okulary korekcyjne i zerówki hitem na Instagramie Fot. Optique.pl, Asos.com, Hm.com
Aviatory – okulary korekcyjne i zerówki hitem na Instagramie Fot. Optique.pl, Asos.com, Hm.com

Okulary korekcyjne Aviator – Inspiracje z korekcyjnymi Aviatorami

Na Instagramie można znaleźć mnóstwo stylizacji, które uzupełniają okulary korekcyjne lub zerówki. Charakterystyczny model Aviator można zobaczyć u wielu popoularnych blogerek. Wśród nich są: Kristina Bazan (Kayture), Chiara Ferragni (The Blonde Salad), Julia Kuczyńska (Maffashion), Aleksandra Marzęda (Styloly) i Katarzyna Gorol (Jestem Kasia). Taki model okularów spodobał się również Kendall Jenner.

Ready for @riccardopozzoli's birthday dinner with the whole @tbscrew ? #ItalianDays

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

??

A post shared by Jestem Kasia / Kasia Szymków ? (@jestem_kasia) on

Finally caved to these glasses – p.s. Is anyone going to the clothes show tomorrow? ??

A post shared by Alicia Roddy (@lissyroddyy) on

low key look

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

NEW story about my 80s and power shoulders obsession now on ?? www.thefashioncuisine.com (direct link in bio) ❤⚡

A post shared by Beatrice Gutu (@thefashioncuisine) on

Polecane artykuły

4 Responses

  1. Podczas poprzednich wyprzedaży kupiłam właśnie takie aviatory zerówki w Zarze za niecałe 30zł. Cała szczęśliwa poszłam do optyka wymienić jedno szkło na korekcyjne. Dowiedziałam się, że to tylko model „dla szpanu” i się nie da 🙁 Popiszę do sklepów, czy te Ray-Bany i inne, które wymieniliście będą się nadawać.

  2. Widziałam już dawno temu u Chiary Ferragni, ale przegapiłam, że avaitorki mogą być takie tanie i dostępne w sieciówkach.

  3. Fajna opcja, że można je dostać tanio, ale tak na poważnie, kto nadąży za tymi trendami, które zmieniają się szybciej niż w kalejdoskopie???

  4. Ciekawy trend, w sumie wreszcie mogę się przekonać jak to jest nosić okulary 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.