Gwiazdy zakochane w futrze wartym fortunęFutro serce Saint Laurent fot. Imaxtree

Gwiazdy zakochane w futrze wartym fortunę

W kolekcji Saint Laurent na sezon jesień-zima 2016/2017 widzimy wyraźny powrót do pokazów haute couture z lat 80. Nowa interpretacjach trendów z tamtego okresu, to modele dla odważnych kobiet, które lubią zabawę modą.

Charakterystyczny element dla lat 80., czyli wielkie ramiona, został pokazany w zupełnie innej odsłonie. Obok marynarek, kamizelek i sukienek z mocno zaakcentowanymi ramionami, największą sensacją z kolekcji była czerwona peleryna z futra w kształcie serca. Szeroki na górze fason, który zwężał się ku dołowi, to propozycja dla najodważniejszych fashionistek. Czas jednak pokazał, że nie zabrakło chętnych do noszenia tego awangardowego stroju.

Na założenie niezwykłego futra zdecydowały się już: Rihanna, Kendall Jenner, Anna Dello Russo, Erica Pelosini Leeman oraz Joanna Przetakiewicz.

Okazało się, że ich pomysły na zestawienie tak nieoczywistego okrycia są do siebie zbliżone. Kendall Jenner i Erica Pelosini Leeman postanowiły je stonować poszarpanymi jeansami. W stylizacjach Rihanny, Anny Dello Russo i Joanny Przetakiewicz możemy za to zobaczyć, że skupiły się przede wszystkim na wyeksponowaniu czerwonego futra, w czym pomogły im krótkie sukienki i szorty.

Fashionistek nie odstraszyła nawet cena tego wyjątkowego stroju. Każda z nich zainwestowała w nie prawie 55 tysięcy złotych. Czy było warto?

I❤NY

A photo posted by badgalriri (@badgalriri) on

❤️ @ysl

A photo posted by Anna Dello Russo (@anna_dello_russo) on

low key look

A photo posted by Kendall (@kendalljenner) on

❤️❤️❤️

A photo posted by Erica Pelosini Leeman (@ericapelosini) on

One Response

  1. mój samochód tyle nie kosztował :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.