Przygotuj botki w stylu Miu Miu za kilka złotychBaleriny Miu Miu fot. Instagram

Przygotuj botki w stylu Miu Miu za kilka złotych

Blogerki nie raz udowodniły, że kochają trendy. Jak się okazuje niektóre tak bardzo, że nie są w stanie się z nimi rozstać po sezonie. Jeżeli też nie wyobrażasz sobie, że w twoich jesiennych stylizacjach zabraknie wstążek z balerin Miu Miu, to pomysł Alicepoint z pewnością przypadnie ci do gustu.

Przez ostatnie miesiące na pytanie o najmodniejsze buty lata była tylko jedna odpowiedź. Baleriny Miu Miu podbiły serca fashionistek na całym świecie. Stylizowane, na pointy baletnic, buty z wymiennymi wstążkami mogliśmy stale oglądać na popularnych blogach.

Sprzedawane, w komplecie z dwoma rodzajami wstążek, baleriny najczęściej można było zobaczyć z wymieszanymi kolorami, tzn. czarną tasiemką w jednym bucie i wstążką w kratkę w drugim. Mix, który spodobał się również polskiej blogerce, pojawił się na jej Instagramie z jesiennej odsłonie.

Alicepoint postanowiła przenieść trend z kolekcji Miu Miu do jesiennych botków marki Miista. Czarny model sznurowany na wstążki w tym samym kolorze, zyskał dużo bardziej modowego charakteru, dzięki zamianie jednej z tasiemek właśnie na taką w kratkę.

Podobno diabeł tkwi w szczegółach. Tym razem mamy na to najlepszy dowód. Wystarczyła mała zmiana, która nie wymaga szczególnych umiejętności, a jedynie dobrego pomysłu. Wstążkę w kratę możesz kupić w pasmanterii już za kilka złotych. Wiesz, które buty z twojej szafy, można przesznurować w ten sposób?

Polecane artykuły

One Response

  1. Genialny pomysł.!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.