MODILE – WKRÓTCE STARTUJE NOWY SERWIS MODOWY!Logo Modile.pl

MODILE – WKRÓTCE STARTUJE NOWY SERWIS MODOWY!

Modile będzie nie tylko platformą ułatwiającą zakupy w sieci, ale także miejscem, gdzie znajdziesz najnowsze trendy oraz dużą dawkę inspiracji zakupowych. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, gdzie spotkają się zakupy w sieci, moda i przeróżne style, tak by każdy znalazł coś idealnego dla siebie. Efekty naszej pracy zaprezentujemy za kilka miesięcy, a o postępach prac będziemy was informować na bieżąco na naszym blogu i w social media.

Dzięki Modile.pl będziesz mógł dokonać prostego wyboru spośród wielu marek sprzedających odzież w sieci, i trafić bezpośrednio do sklepu internetowego oferującego najlepszy produkt, cenę i opcje dostawy. Platforma Modile, to możliwość spersonalizowania kryteriów wyszukiwania takich jak kategoria odzieży, rozmiary czy też ulubione produkty. Dzięki Modile, w prosty sposób nie tylko wyselekcjonujesz ulubione produkty, ale stworzysz z nich zestawy, dowiesz się o najnowszych trendach oraz będziesz mieć możliwość inspirować innych za pośrednictwem własnych stylizacji.

Już teraz na naszym blogu, czeka na ciebie codzienna dawka ciekawych treści, porady zakupowe i nowinki ze świata mody, o których warto wiedzieć!

Blog Modile to miejsce, w którym znajdziesz informacje o najnowszych trendach i interesujących newsach ze świata mody. Pod lupę bierzemy eventy i pokazy mody, streetfashion oraz stylizacje gwiazd. Oprócz mody zagranicznej sporą uwagę poświęcimy również rzeczom z metką „Made in Poland”. Na blogu znajdzie się również coś dla fanek tematów związanych z urodą, którym poświęciliśmy sekcję„Beauty”.

Życie redakcyjne możesz podpatrywać śledząc nasze profile społecznościowe na Facebooku i Instagramie, w których nie tylko inspirujemy, informujemy o tym, co modne i warte Twojej uwagi, ale również uchylamy rąbka tajemnicy odnośnie Modile.pl!

Jeżeli chcesz być jedną z pierwszych osób, która dowie się o starcie naszego serwisu plus chcesz śledzić wydarzenia z branży mody, otrzymywać interesujące i inspirujące materiały oraz porady zakupowe, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera.

REDAKCJA

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.